SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40-tka na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
na tył ud i pośladki hip bridge, leg curl na piłce albo hip thrust

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Jutrzejsze jedzenie.
Nadal nie mogę dojeść porcji. Dzisiaj dałam radę wrzucić w siebie tylko ok 1400 kcal. W ogóle nie jestem głodna. Dzisiaj po siłowni nawet nie chciało mi się jeść - jem z rozsądku i na przymus, a nigdy nie miałam skłonności anorektycznych - wręcz przeciwnie :) :) - jadłam dużo i słodko (choć objętościowo na pewno nie tyle, ile teraz powinnam)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
tak to jest z prawdziwym jedzeniem, dużo lepiej syci i nie powoduje kolejnych jazd na słodkie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Dzięki rzabba, za te cwiczenia. Ten leg curl mamy często na aerobiku, ale hip thrust na pewno dorzucę do ćwiczen na siłowni (tzn. zamienię), bo po wczorajszym czuję większość mięśni z wyjątkiem pośladków, tylnej strony ud i tricepsów. Nie bolą mnie w ogóle. Ze względu na brak niektórych maszyn nie poćwiczyłam akurat tych mięśni, na które chyba najbardziej potrzebuję ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
jeśli nie ma maszyny to ćwicz z wolnymi ciężarami

ja na tricek lubię pompki, dip i prostowanie ramin w opadzie
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
To prostowanie ramion trener w siłowni też mi zaproponował i robiłam, ale choć w czasie ćwiczeń paliło mnie mocno, to dziś nic nie czuję. Zobaczymy w piątek. A pompki to wąskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
tak, na trica wąskie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Minął 3 tydzień diety, dzisiaj się obmierzyłam - żadnych zmian w obwodach.
Moim zdaniem już coś powinno się zacząć ruszać, ale być może wcześniej włączył mi się ,,tryb oszczędzania'' w organizmie, bo, już dawno odrzuciłam słodycze, więc dostarczałam mniej kalorii (nie liczyłam, ile, choć nie chodziłam głodna).

Nie wiem, czy jeszcze czekać, czy może zachować kaloryczność (próbuję dobijać do 1640, ale nie udaje mi się, bo to są dla mnie b. duże porcje), ale wyrzucić całkiem chleb - mam go ok. 30-60 gram dziennie, a może wywalić zupełnie nabiał i coś się ruszy? Jak myślicie? Kiedyś Obliques tutaj radziła, żeby nie jeść nabiału na redukcji, bo może ją hamować...
Trenuję też teraz dużo więcej, bo dodałam siłownię. No, ale latem też miałam więcej ruchu (była jeszcze jazda konna co 2 dni + trening kondycyjno wytrzymałościowy) i waga stała w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
nabiału spokojnie możesz się pozbyć. Natomiast cięcie kalorii niżej - skoro i tak niedojadasz - to nie wiem czy ma sens jakikolwiek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
No ja też myślę, że cięcie nie wchodzi w grę. Muszę chyba pozbyć się ukochanego mleka i może wtedy się coś ruszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja porady

Następny temat

Tłusty czwartek - dlaczego pączki?

WHEY premium