SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
1-nazwa FireSnake-GLADIUS smak loony raspberry ice flawor
2-smak 3/10 niezbyt
3-pompa 7/10 nawet spoko
4-pobudzenie 2/10 słabe
5-słaba, niedobra i bardzo słabo się rozpuszcza. Jedno z gorszych PW jakie brałem w ogóle, zdecydowanie nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1-nazwa devil
2-smak nie on jest najwazniejszy
3-pompa calkiem spoko 7/10
4-pobudzenie jw 7/10
5-ogólne odczucia ogolnie produkt calkiem niezly chociaz raczej nie zdecydowalbym sie na zakup calej puchy


1-nazwa 7-ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
2-smak jakbym mydlo pil ale jak powyzej,smak nie ma znaczenia calkowicie
3-pompa 7/10
4-pobudzenie 8/10
5-ogólne odczucia jestem milo zaskoczony


z racji tego ze mialem po dwie probki powyzszych produktow zrobilem mix z nich i tak:
1-nazwa 2-Devil pro smak fruit jujce & 6-ProSuport Mr.HYDE smak blue razz
2-smak nie istotny
3-pompa 10/10
4-pobudzenie 12/10 tak mnie rozj**alo ze masakra wzialem przed treningiem nog,przerwy miedzy seriami skrocilem do 30s bo nie moglem spokojnie ustac,zrobilem lacznie 25s,pozniej zrobilem 16serii barkow z nastepnego dnia,pozniej lapy ok 20s z dwa dni pozniej i brzuch 7serii gdyby nie to ze kobita na mnie czekala to jeszcze bym zostal na silowni cos pocwiczyc
5-ogólne odczucia zrobilem z ciekawosci i bylem zadowolony szkoda ze nie zrobilem wkoncu mixa ze Stimula i Meso bo to musialaby byc jazda bez trzymanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
stimul petarda, poki co jedyny ktory naprawde czulem, aż za mocno, początkowo, pobudzenie, agresja, chęć do trenignu, miotało mną po siłowni, ale w połowie treningu zejście, rzygać się chcialo, łapy sie tak trzesly, ze ledwo trzymalem telefon w rece. Jesli ktos lubi cos takiego to polecam, mi nie do końca sie podobalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669694
1.FINAFLEX-STIMUL 8
2. 7/10 smak szału nie robi
3. 10/10 kosmos
4. 10/10 ciężko to określić ale mozna na tym fruwać
5. 10/10 nie wiem co oni tam dodali ale na czczo po tym można góry przenosić,na pewno kupuję puszkę tego i będzie czekać na ciężkie treningi lub na duże zmęczenie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14896
1-nazwa Devil pro smak fruit jujce
2-smak 5/10
3-pompa 3/10
4-pobudzenie 5/10
5-Nie wiem czemu ale jakoś słabo to wypadło możne słaby dzień, w pracy duży zapi*****
Trening bardzo słaby nic mi sie nie chciało.

1-nazwa JACK'D UP smak pouding punch
2-smak 7/10
3-pompa 8/10
4-pobudzenie 8/10
5-Bardzo dobre pw dobra pompa i pobudzenie trening bardzo dobry. Kupił bym cała puche.

1-nazwa Mesomorph smak tropical flavor
2-smak 10/10
3-pompa 10/10
4-pobudzenie 10/10
5-Po prostu świetny !!!! pompa,pobudzenie na najwyższym poziomie, Trening na 120% POLECAM chce całą puche :)

PODSUMOWANIE:
Z pw bez 1.3 najlepiej wypadł Dymatize Pursuit bardzo fajna przedtreningówka śmiało mogę polecać.
Z pw w składzie 1.3 rządzi Mesomorph wygrał zdecydowanie choć STIMUL 8 też kosa ale zdecydowanie za mocny dla mnie bardzo mocny zjazd mam jeszcze jedna porcje Stimula podzielę ją na pół i zobaczymy jak wypadnie.
Dzięki lodzianin za test i robotę jaką robisz wielkie BRAWA!! czekam na kolejną edycje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
1-nazwa THE CURSE smak blue raspberry ice flawor
2-smak 7/10
3-pompa 5/10
4-pobudzenie 4/10
5-ogólne odczucia W porównaniu z innymi pw bez 1.3 ten niestety wypadł bardzo słabo. Praktycznie nie odczułem działania.

Podsumowując test najlepiej zadziałał na mnie mesomorph jeden z lepszych treningów, zero zjazdu i złego samopoczucia. Jeśli chodzi o Stimul8 to tak jak pewnie na większość tak i na mnie podziałał az za mocno no i ten okropny zjazd. Z pw bez 1.3 w składzie najlepiej wypadł VPX Redline oraz ProSport Mr Hyde. W pierwszej kolejności ląduje u mnie puszka Mesomorpha.
Wielkie podziękowania dla Łodzianina, odwaliłeś kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dodam od siebie, ze ten stimul, nie da wrażliwych ludzi na stymulanty, chyba najgorsza przedtreningowka jaka jadlem, nawet 1.3d lepiej znosze... zjazd u mnie 6h i to ciężko czyms przepracowany bo normalnie siedzieć na dupie i nic nie robic to dolna jak stad do misisipii i nie jestem wyodrębnionym przypadkiem

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 92 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364650 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669694
1-nazwa JACK'D UP smak pouding punch
2-smak , 8/10 smaczne
3-pompa 7/10 całkiem nieźle
4-pobudzenie 7/10 dość dobre w sam raz
5-ogólne odczucia , dość dobre pw wytrzymałość na plus

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
(8)

1-Mesomorph- grape (niebieski)

2- Smak- Smaczny, dosyc slodkawy 9/10

3- Pompa- 10/10

4- Pobudenie- 10/10

5- Ogolne odczucia- Naprawde godny polecenia, trening kosmos, ladnie sie wkrecil, wytrzymalosc na duzy plus, nie bylo czuc zmeczenia, pobudzenie takie ze mozna cwiczyc praktycznie bez przerw, pompa rowniez super. Bardzo poztytywne zaszkoczenie tym bardziej ze juz dlugi okres jade na pw i dlatego meso poszedl jako pierwszy bo chcialem miec optymalne porownanie. Polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Endokrynolog znajacy sie na dopingu

WHEY premium