SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Dzisiaj plecy brzuch + bierznia i worek na dobicie przed treningiem weszło:
Devil pro smak fruit jujce
Smak 1/10 paskudny
Pompa taka jak bez dopalacza
Pobudzenie 1/10 tak jak przed wypiciem
Jedyne co poczułem to ochydny smak. Nie polecam

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29482 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902458
1 Nazwa- 6.ProSuport mr.Hyde smak blue razz

2 Smak- 7/10 chemiczny ale ok wypilem bez krzywienia

3 Pompa- 6/10 jakos specjalnie mnie nie spompowalo ale na udach rzadko mam mega pompe

4 Pobudzenie- 6/10 podzialalo ale jakby w tle, trening jednak udany mocniejszy niz na sucho i pozostal lekki niedosyt, brak zjazdu i dobre samopoczucie po cwizkim treningu

5 Ogolne odczucia-7/10 dosc spokojne stonowane i lagodne dzialanie ale wyczuwalne, nie wyrywa z kapci ale tez nie ma zjazdu po treningu.oceniam calkiem ok tego pw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
Black Bombs
smak hm...zalatywało mi coś oranżadą,nie lubię takich smaków i co dziwne był to pierwszy produkt z tego testu co się słabo rozpuścił
pompa petarda
pobudzenie nie odczuwalne
podsumowując nie daję dziś ocen bo były by na pewno mocno krzywdzące ale spompowaniu nic odjąć nie można bo aż poszła kurtka pod pachą na szwie :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
1-VPX Redline smak fruit punch
2- smak wporzo 9/10
3 - pompa 5/10
4 - pobudzenie 5/10
5 - niewiem czy to po tym dopalaczu ale podczas treningu 2 razy lecialem do kibla z powazniejsza sprawą :D

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29482 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902458
1.5-THE CURSE smak blue raspberry ice flawor
2. smak- 8-10 ok
3. pompa 5-10 nie wiem spompowalo ale czy to zasluga supla to watpie
4. pobudzenie 3-10 lipa. slabiej niz po kawie.ale po skladzie patrzac mozna sie bylo tego spodziewac
5- ogólne odczucia, slabizna i cena z kosmosu.nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
1 Mesomorph smak grape (niebieski)

2-smak - nienajgorszy
3-pompa - całkiem ok, mimo, że trening naczczo
4-pobudzenie - spodziewałem się lepszego
5-ogólne odczucia - całkiem fajnie trening wszedł. Lało się ze mnie strumieniami - znacznie bardziej niż zwykle.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29482 Napisanych postów 62908 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902458
1.-Mesomorph smak tropical flavor
2. Smak - 7/10 ok dosc chemiczny ale spokojnie do wypicia
3. pompa 9/10 bardzo fajnie spompowalo
4. pobudzenie 9/10 nie wystrzelilo w kosmos ale pobudzilo idealnie.motywacja i chec do treningu na wielki plus.do tego mega skupienie.
5. 9/10 piekna przedtreningowka wszystko idealnie jak dla mnie.nie za mocno a wyraznie.do tego to skupinie i brak rozkojarzenia.brak zgagi i uczucia ciezkosci na zoladku jak po innych pw.jak narazie brak zjazdu.nadal lekkie pobudzenie i dobre samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1.Finaflex STIMUL 8
2.nie ma sie czego przyczepić , smaczny i tyle10/10
3.myślałem że mnie rozerwie 10/10
4.nie było aż takiej miazgi ale nie było też źle 6/10
5.Bardzo dobry temat na zakup puchy.pompa długo się utrzymywała nawet po powrocie.dołożyłem do pieca po pozytywnych opiniach i w sumie zrobiony trening na 110%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie kupiliscie stara wersje black bombsa z 1.3 bo nigdzie nie moge dostac tej styarej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Odemnie :) sory za spam ale nie moge napisac wiadomosci z tel dopoki ktos do mnie nie napisze wiec jak cos to pisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Endokrynolog znajacy sie na dopingu

WHEY premium