SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1-nazwa Devil
2-smak calkiem przyjemny
3-pompa 6/10 cos tam poczulem
4-pobudzenie 6/10 slabo
5-ogólne odczucia ogolnie nie zrobil na mnie wrazenia mimo 1,3 w skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
1. 6-ProSuport Mr.HYDE smak blue razz
2. smak - smaczne, słodkie
3. pompa - brak danych
4. pobudzenie - brak danych
5. ogólne odczucia- gorszego syfu nie bralem, nie poczulem to po pierwsze, po drugie libacje zołądkowe , nie dokonczyłem bieżni bo mi się wymiotować chciało, nie polecam.



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-01-08 21:35:37

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
1-nazwa ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
2-smak 8/10
3-pompa 7/10
4-pobudzenie 6/10
5-ogólne odczucia całkiem ciekawy pw, takie subtelne pobudzenie, przypływ świeżości po pracy no i trening udany. Na początek przygody z pw bardzo dobry wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
1-nazwa VPX Redline smak fruit punch + THE CURSE smak blue raspberry ice flawor

2-smak vpx 6/10 , the curse 8/10
3-pompa , tak jak zawsze w sumie , wiec nie ma co oceniac
4-pobudzenie , tutaj tez tak jak zawsze nic nie poczulem wiec nie ma co oceniac
5-ogólne odczucia , trening tak jak bez niczego , bylo ok ale bez fajerwerkow , jak na mnie nie dzialalo nic wiec na pewno nie kupie , bez zajazdu zadnego bylo

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402424
1-nazwa - Finaflex STIMUL 8
2-smak - nie najgorszy ale wali troche chemią na moje,
3-pompa - nie wiem na ile to zasługa supla, nie sprawdzałem skladu, ale spompowała elegancko
4-pobudzenie - dosc subtelne, nie czułem jakiegos "kopniecia" ale supel, skutecznie zniwelował zmeczenie i sennosc odczuwana przed treningiem, a takie wlasnie pobudzenie lubie bez "wystrzelenia" ale pozwalajace zrobic lepszy trening
5-ogólne odczucia - po jednej porcji calkiem spoko, zadowolony jestem z dzialania, wlasnie takie suple lubie, dzialaja jakby w tle ale na tyle skutecznie ze pozwalaja przeprowadzic bardziej efektywny trening,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14896
1-nazwa THE CURSE + ProSuport Mr.HYDE
2-smak 8/10
3-pompa 6/10
4-pobudzenie 6/10
5-Ostatnie dwa pw bez 1.3 dlatego postanowiłem je połączyć i dzięki temu póki co najlepiej na mnie działało pobudzenie i pompa średnio bez fajerwerków ale coś tam było czuć. Od jutra lecą już z 1.3 liczę na dużo więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
wiekszosc przedtreningowek w tym tescie to szajs ale dobrze wiedziec ktore po to jest to zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
7-ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
1. Smak : mega dobry :) 10/10
2. pompa : 6/10 dzis lekko kopyta robilem ale pompka odczuwalna
3: pobudzenie : 7/10 przyjemne, lekkie, lubie takie delikatne suple
4: ogólne odczucia : 7/10 bardzo przyjemny pw, bez wystrzałów, bez telepania, bez przesady, bardzo delikatny, ale odczuwalny. Polecam

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
1-nazwa Devil pro smak fruit jujce
2-smak 8/10 ok
3-pompa 2/10
4-pobudzenie 2/10
5-ogólne odczucia niestety ale zero jakiegokolwiek działania, tylko zalegało na żołądku. Nie polecam i powoli zaczynam się przekonywać do pw bez 1.3 w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
1-nazwa , FireSnake-GLADIUS smak loony raspberry ice flawor + ProSuport Mr.HYDE smak blue razz

2-smak , gladius 6/10 , mr.hyde 8/10
3-pompa , tak jak zwykle wiec bez oceny
4-pobudzenie , tak jak zwykle wiec tez bez oceny
5-ogólne odczucia , slabo nie wiem cos mnie nic nie kopie , skreślam z listy do kupienia...



jako ze wszystko już poszlo , to co miałem po 2 to dalem dla kumpla na stestowanie , jak dla mnie slaby towar no trudno , jedynie co kupie na pewno to mesomorph bo wyrwal z butow , kosmos jakiś oby jak kupie puche to tak klepalo za każdym razem , dzięki Lodzianin za ogarniecie sprawy bo warto było tak czy siak nawet dla tego meso czekam na następny test pw i jakiś mocny towar , pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Endokrynolog znajacy sie na dopingu

WHEY premium