SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Szkoda ero że twoje opinie nie są miarodajne w żaden sposób. Więcej nie znaczy lepiej.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14896
1-nazwa Black Bombs smak blach cherry
2-smak 5/10
3-pompa 9/10
4-pobudzenie 7/10
5-Wkońcu wpadło coś z czego można być zadowolonym :) Pompa naprawdę dobra, gorzej trochę z pobudzeniem ale coś tam było czuć. Myślę ze można się skusić na całą puchę jeśli komuś zależy na pompie ja jednak wole lepsze pobudzenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
...

Zmieniony przez - ero24 w dniu 2015-01-11 12:32:54

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1.ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
2.W smaku na tle pozostałych testowanych przed treningówek daję mocne 9/10 ( mega przyjemny )
3.Było również nieźle 7/10
4.Pobudzenia jakiegoś nie czułem bo nie byłem śpiący ( inna pora treningowa ) lecz koncentracja i motywacja była 8/10
5.Pierwszy suplement z tego testu który spasował mi idealnie.Bardzo fajny komfort treningowy.Zwiększone ciężary ( bo to ost tydzień kolejnego mikro cyklu z tą samą ilością powtórzeń )Daję 8/10 ( zostawiam tu możliwość gdybym coś trafił jeszcze lepszego.choć może się na końcu okazać że to będzie mój top 1 )



co do ost relacji devil pro ( dodana na gorąco po treningu ) od ok 1 do 3h po treningu odczuwalne zejście/zjazd ( coś czego do tej pory nie spotkałem )teraz dopiero rozumiem dla czego ktoś pisał że nie miał np żadnego zjazdu.uczucie nie przyjemne.raczej nie chciał bym by mi więcej towarzyszyło

we wt następna relacja i odczucia,pozdro

Zmieniony przez - N_PL_K.O.zak w dniu 2015-01-11 13:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6783 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66889
Redline
Smak 7/10 jak wiekszość pre szału nie ma ale nie odrzuca
Pompa 4/10 słabiutko
Pobudzenie 3/10 jeszcze gorzej
Generalnie nie polecam wrażenia na mnie nie zrobiło a jeśli juz to negatywne

DEVIL PRO
Smak 8/10 inny bardzo fajny jak bym carbo jakieś pił
Pompa 5/10 niby coś ale bez fajerwerków
Pobudzenie 1/10 NIC!!!
Jak dla mnie lipa nie ma tam 1.3d albo takie śladowe ilosci że nie czuć
Producent wali w ch i tyle omijam te firme a nadzieje miałem duże bo etykieta robiła wrażenie

Pursuit

Smak 7/10 nie odpycha ale jak bym miał zdefiniowac co to to by się nie udało
Pompa 6/10 łapy były może dlatego
Pobudzenie 5/10 raczej obudziło niż pobudziło
Pre jakich wiele nie najgorszy ale do topu daleko



Jak narazie Black Bombs number uno

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Od razu chce zaznaczyć że ten post nie ma na celu nikogo obrazić ale nie mogę już dłużej czytać tych herezji. Połowa tutejszych opinii to śmiech na sali. Wypisujecie tutaj rzeczy tupu: "wypiłem litr wódki w godzinę i nic nie czuje" albo "maluch szybszy od amg". Ja doskonale rozumie że każdy organizm jest inny i na każdego coś może działać lepiej lub gorzej ale na to też są jakieś granice. Niektórzy to przede wszystkim powinni zacząć od zaj**ania linii dobrego... bo chyba nie mają pojęcia jak wygląda pobudzenie i myślą że ciężary będą same się dźwigały, reszta niech się nauczy przyjmować PW w prawidłowy sposób i potem zdaje opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devil pro
Smak: 7/10 Jest ok.
Pompa: 9/10 Miłe zaskoczenie
pobudzenie: 6/10 Coś tam kopie, spodziewałem się więcej po 1.3. Chociaż byłem po 2 tabsach thermo speeda więc ciężko określić, ale zapewne kofa się połączyła z devil pro. Dlatego też taki "w miare" wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14896
1-nazwa Finaflex STIMUL 8 smak tropical storm
2-smak 6/10
3-pompa 10/10
4-pobudzenie 10/10
5- MOGĘ TYLKO NAPISAĆ MASAKRA !!!! Trening na 120% skupienie, pompa miażdży.
Niestety zjazd test jest masakryczny ale było warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
1.-Mesomorph smak tropical flavor (czerwony)
2. Smak - nie moge ocenic bo zeby umyłem, wydawało się że smaczne
3. pompa 10/10
4. pobudzenie 10/10
5. Meso tak jak inni, kosa, wszedłem na siłownie i miałem swój własny świat, pompa mega, skupienie super, troche za dużo beta alaniny , nie lubie tego mrowienia az tak intensywnego. Lekki zjazd, głowa troche boli, ale bardzo intensywny trening zrobił swoje. Polecam!. Trochę serce kołatało, ale do ogarniecia



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2015-01-12 21:59:56

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
1-nazwa FireSnake-GLADIUS smak loony raspberry ice flawor
2-smak 8/10
3-pompa 7/10
4-pobudzenie 5/10
5-ogólne odczucia Dobry smak i pompa na dobrym poziomie, jesli chodzi o pobudzenie to bardziej takie delikatne, ale całkiem fajnie się ćwiczyło koncentracja na plus.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Endokrynolog znajacy sie na dopingu

WHEY premium