SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Test składkowy przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 129 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17636
1.ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
2. 9/10 najsmaczniejsze pw jakie jadłem
3. 6/10 średnia, ale taka jak lubię, śmiało można robić crossa czy sw
4. 8/10 bez szaleństwa ale bardzo duża koncentracja
5. 8/10 bardzo pozytywne odczucia, supel idealny do długich treningów wymagających skupienia i koncentracji.

wyjechalem i mnie niema a jak mnie niema to znaczy że mnie niema!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
10-Finaflex STIMUL 8 smak tropical storm
Smak -5/10chemiczny nie smakowało mi
pompa -8/10iłem nogi, ale łydki mi wybuchają więc dobra :)
pobudzenie6/10-szału nie było, skupienie ok, przerwy między seriami króciutke
ogólne odczucia 6/10iś słabo się czułem ogólnie, i zdaje mi się że jak dla mnie cała porcja to było troche za dużo, zamułka łapała lekka, przerwy między seriami bardzo krótkie, ogólnie mocny suplement, mam jeszcze jedna saszetke i wezme pół porcji następnym razem. Ogólnie 7/10

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1-VPX Redline
2-smak 9/10 ( naprawdę dobry )

pozostałych rzeczy nie mogę ocenić obiektywnie bo zmieniła mi się nagle godzina treningowa,zabrakło posiłku przed treningowego , wiec relacja mogła by być nie obiektywna

dziś już wszystko wraca do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
tak tylko że trzymam się tego że jem 2 h przed treningiem,supla zarzucam 25 min przed,bo doliczyć trzeba i tak czas związany z recepcja,szatnia,rozgrzewka.był trening z dropami jak i super seriami który tak na dobrą sprawę ledwo żywy skończyłem haha także wczorajszy dzień nie licze,dziś kolejny i kolejny mikro cykl zamknięty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10-Finaflex STIMUL 8 smak tropical storm
Smak - 8
Pompa - powiedzmy 7, na początku okej. W środku treningu miałem jakieś zejście
Pobudzenie - 5, chociaż dla niektórych mogłoby być tu 10. j**ło mnie konkretnie, mówiąc szczerze to dla mnie za mocno. Teraz mam zamułe i łeb boli jak sk***ysyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
miałem podobne odczucia, też zejście moce, dlatego twierdze że pół porcji stimula powinno być wporządku

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1-Dymatize Pursuit
2- oceniłbym w granicy 7,5 bo jak na tego rodzaj supla znośny i nie najgorszy
3-3/10
4-3/10
5-Może zabrzmi to mało profesjonalnie ale napisze tak:gdybym dostał za darmo puchę to bym ją op******ił z zaleceniami na puszcze wierząc w działanie.biorąc jedną próbkę/porcję nie odczułem go wcale,ale tego już po składzie się można było spodziewać.Być może tutaj też zaważył brak dnia regeneracyjnego i koniec jakiegoś morderczego etapu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
1-nazwa Dymatize Pursuit smak pomegrante-green tea
2-smak 8/10 ok
3-pompa 8/10
4-pobudzenie 6/10
5-ogólne odczucia bardzo podobne działanie do gladius'a delikatne pobudzenie ale za to pompa nadrabiała :) samopoczucie ok koncentracja na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94700 Napisanych postów 364667 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669750
1.ProSuport mr.Hyde smak waterlemon
2. 10/10 pyszne
3. 7/10 nieźle
4. 8/10 duża koncentracja
5. 8/10 bardzo pozytywne odczucie,sam jestem zaskoczony

1.Meso
2.5/10 słabo %
3.10/10
4.10/10
5.10/10


wróciłem po przerwie do trg i trenuję praktycznie na czczo,błędem było dac po przerwie meso bo myślałem że mnie rozniesie.
dzisiaj poszło Mr.Hyde bardzo odczuwalna beta alanian trening bardzo fajny.


Kilka słów ode mnie panowie jedno trzeba pamietać,o odległości brania pw po posiłku bo część zje za pół h wrzuci pw i twierdzi ze jest lipa.Kolejna sprawa odpowiedni czas przed wzięcie pw bo widze na siłce ze część osób bierze nawet na sale rozrabiając w litrze wody do popijania sobie
Tak naprawdę to przy treningach na czczo u mnie wystarczy beta,argi trochę koffi i gliceryna takie pw wychodzi grosze a działa bardzo dobrze.

Jesli ktoś twierdzi ze pw nie działa niech je weźmie na czczo i wtedy zdaje opinie,druga sprawa to przyzwyczajenie się organizmu do pw jak leciałem długo na pw to brałem dawki podwójne potrójne i poza cisnieniem nic nie czułem.Po przerwie od nowa mocna zabawa

Kolejna sprawa nie kazdemu kazdy produkt "podchodzi" jedna czuje lepiej inne słabiej przy bardzo podobnych składach ale widać delikatna zmina proporcji w jedną czy drugą stronę ma ogromne znaczenie.

Nie po wszystkich mi się kiedyś chciało trenować,jedne muliły inne znowu dawały duzego kopa.Część smaków mi nie pasowała i się zmuszałem inne piłem ze smakiem,na co też zwracam dużą uwagę.I właśnie taki cel ma ten test

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Endokrynolog znajacy sie na dopingu

WHEY premium