SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

280 powtórzeń i nic...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Ostatnio zauważyłem ze po treningu bicepswó nie mam zakwasów. Pomyślałem, że pewnie ćwicze za mało intensywnie, więc postanowiłem zrobic sobie cięższy trening. Składał sie on z 6 cwiczen po 7 serii. W kazdej serii robiłem około 7 powtórzeń. Razem cały trening obejmował koło 280 powtórzeń.
Rano wstaje i nawet nie poczułem małego bulu w bicepsach. Co sie dzieje???? Czy może trening był za mało intensywny??
Mam nadzieje, że mi pomożecie. Aha, ćwicze 1,5 roku

I coś jeszcze o cyklu Dąbka. Z samej ciekawości postanowiłem sobie zrobic ten cykl. Kupiłem sobie propolis, pollen i żeń-szenia. Apivitu nie mieli, a biostyminia (czy jakos tak) jest na recepte. Od razu rozpocząłem trening w celu zwiekszenia siły. Wyciskałem wtedy 76 kg. Po 2 tygodniach cyklu udałem sie do kolegi żeby zobaczyc czy jest jakaś poprawa. Wycisnąłem 86 kg. Ten cykl naprawde cos daje chłopaki!!!!!!
Pozdrówka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No to teraz sam zgupiałem ) i już nie wiem jak ćwiczyć, czy ilość serii jest dobra czy może zmniejszyć. Mogłem tego nie czytać to miałbym święty spokój ).
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Ja tez w bicach nic nieczuje. Cwicze rok i jakikolwiek trening mi nic nie daje. Ale ostatnio na imprezie podzucalem pokolei do gory na wyprostowanych lapach moich kumpli. Ale tak to robilem ze angazowalem w wiekszosci biceps do podrzutu. w sumie ze 30 razy podnioslem od 80-100 kg. I musze powiedziec ze potem przez tydzien mialem takie zakwasy ze o boze.... Bic mi sie powiekszyl o 0,5 cm :) Jednak po tym zdecydowalem ze wystarcza mi zakwasy na tricu i klacie :) Po tym zaczalem cwiczyc z duzo wiekszym ciezarem i juz nie 10-12 tylko 8 powtorzen i na koniec z najwiekszym 6. I musze przyznac ze lapy mam takie akurat przecwiczone.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopie, ale skoro zrobiles 6 cwiczen po 7 serii to znaczy ze nie potrafisz trenowac, lub jestes totalnie przetrenowany.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
42 serie na biceps? o rany...

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka jaest prawda ,że jak ktoś ma do dupy geny to i nawet 7 ćwiczeń nie pomorze- niestety.
W zupełności wystarczają 3 ćwiczenia po 3-4 serie.
Oczywiscie liczy sie bardzo technika. Jesli robiłeś te wszystkie cwiczenia szybko i niedokladnie to niedziwie sie czemu nic nie idzie. Nie liczy sie ilosc ,ale jakosc.
Ja robie bardzo wolno i dokladnie ,przy stalym napinaniu miesni. Biceps robie raz na 2 tygodnie po 2,3 ćwiczenia ,a przy tym mam 41 w łapie i niezłą rzeźbe.I chce zaznaczyc ze nic nie bralem i nie biore,nawet odżywek.

SZAFAR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
qwer: kazdy Ci chyba powie, ze nie liczy sie ilosc, tylko jakosc i technika wykonywanych cwiczen.

Pytasz, czy Twoj trening byl malo intensywny. Otoz byl on BAREDZO INTENSYWNY i BEZCELOWY : za duzo cwiczen i za duzo serii, co w efekcie moze doprowadzic do przetrenowania i stagnacji.


Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Mialem tak przez dluzszy czas ze nie moglem doprowadzic moich bicepsow do wrzenia, nie czulem bolu i treningi wydawaly sie nieudane. Nie zwiekszylem liczby powtorzen ani ciezaru....Ciezary wrecz zmniejszylem ale zaczalem cwiczyc wolniej...Takie 10 pelnych ruchow na modlitewniku kiedy ruch w gore trwa 10 sec i w druga strone tyle samo daje do myslenia moim bicepsom:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nessip: ciekawa metoda, warta wypróbowania

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Yossarian: Na mnie to działa. A jesli chodzi o modlitewnik to po 10 powtorzeniu jesli mam jeszcze sile robie np. 3-4 powtorzenia szybkie ale taka polowe ruchu ta gorna...Zdarza mi sie zejsc z krzeselka i kleknac bo mam ciemno przed oczami. Ale za to biceps zlapal ladne wysokie szczyty i dobra(duza i sucha) definicje:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj tak:
1. martwy ciąg 3 serie (duże obciążenie 5 powtórzeń) lub weź sztangę z podwyższenia i trzymaj jak długo możesz (do 60s), jeśli masz słaby chwyt to uzyj taśm, chodzi o to, żeby "naciągnąć" biceps.
2. uginanie sztangi 3 serie - ruchy wolne i opanowane, zero dynamiki, nie szarp, nie bujaj, w szczytowym momencie dodatkowe spięcie mięśnia - 8 powtórzeń.

Mnie to zakwasiło, ale tylko raz, potem już się biceps przyzwyczaił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też było słabo z bickiem i teraz robię takie same powtórzenia jak Heks - w końcu mam zakwasy i mięsień
jest napompowany.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch

Następny temat

Kurde!!!Jak mogę zgubić pare cm. w pasie!

WHEY premium