SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

24 Hour Ghetto Workout

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
kolega wyżej ma oczywiście rację, ja również polecam trening siłowy na łonie na natury

ja oczywiście zaczynałem na siłowni, aby podbudować siłowo trochę mięśnie, kilka lat/kilkanaście miesięcy na siłowni i przyszedł moment, gdzie brakowało pieniędzy/znudziła mi się siłownia i trzeba było coś zrobić z sobą, nie mogłem gnić w domu więc coś wymyśliłem, np to było chodzenie po ulicach i wykorzystywanie różnych ramp/drążków czy czegokolwiek do ćwiczeń

i pewnego dnia znalazłem książkę w pdf'ie: "O.Lafay-Trening.silowy.bez.sprzetu.PL" i zacząłem nią ćwiczyć prawie rok, efekty były zdumiewające, doszedłem chyba do 5-6poziomu, w domu, a potem na świeżym powietrzu znalazłem ciekawe miejsce :P

i potem skończyłem z tą książką, chociaż na razie :P i zacząłem ćwiczyć u siebie na świeżym powietrzu wg. własnego uznania około 60minut, oczywiście wg. zaleceń z tej książki, ale ćwiczenia sam układam...

tak jak wyżej, problem w tym jak są rurki, drążki, poręcze mokre, bądź jak jest deszcz...

ale efekty są o wiele lepsze niż dotychczas :P jak chodziłem na siłownię, miałem problem z podciąganiem się, a teraz mogę b. szerokim nachwytem podciągać się ile dusza zapragnie :P

3x tygodniu ćwiczę, bo czasami da się taki wycisk, że na następny dzień mogą mięśnie boleć

ale dodam, że jak zaczynałem ćwiczyć siłowo w domu/na świeżym powietrzu, to żadnych zakwasów nie miałem czy bóli mięśni :P przyzwyczajenie oczywiście do ciężkiego treningu :D

tylko szkoda, że u mnie nikt nie ćwiczy w ten sposób, patrzą się jak na dziwoląga oraz być może śmieją się, ale nie widzę stresu przed tym czy strachu, po prostu zazdroszczą, i myślą, że to jest b. męczące czy nudne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
spid3rr w USa takie rzeczy są normalne a Ty ćwicz i się nie przejmuj, bo wiele osób chciało by, zacząć ćwiczyć właśnie w taki sposób

TEMAT BARDZO CIEKAWY SOG DLA AUTORA

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
spid3rr w USa takie rzeczy są normalne a Ty ćwicz i się nie przejmuj, bo wiele osób chciało by, zacząć ćwiczyć właśnie w taki sposób
dzienks, podbudował mnie ten post

też tak myślę, bo w mojej okolicy są chudzi/słabi - nie ćwiczący
bądź napakowani po siłowni...
ale mało kto by się rzucił w wir na podciąganie

dodam, że na początku będzie b. ciężko zacząć ćwiczyć, dla tych co w życiu nigdy nie ćwiczyli, bądź dla tych co z siłownią chcą rzucić w układaniu planu, czy w ogóle w wymyślaniu ćwiczeń, ale kto chce, ten może osiągnąć swój cel

dla większej motywacji można pooglądać filmy na youtube, właściwie mnie te filmy zmotywowały do działania

Zmieniony przez - spid3rr w dniu 2011-09-03 11:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
spid3rr w USa takie rzeczy są normalne a Ty ćwicz i się nie przejmuj, bo wiele osób chciało by, zacząć ćwiczyć właśnie w taki sposób
dzienks, podbudował mnie ten post

Luz

dodam, że na początku będzie b. ciężko zacząć ćwiczyć, dla tych co w życiu nigdy nie ćwiczyli, bądź dla tych co z siłownią chcą rzucić w układaniu planu, czy w ogóle w wymyślaniu ćwiczeń, ale kto chce, ten może osiągnąć swój cel

TRUE

dla większej motywacji można pooglądać filmy na youtube, właściwie mnie te filmy zmotywowały do działania

Pewnie one zawsze działają a tak poza tym przy ćwiczeniach, możesz założyć mp-3 / ipoda i słuchać swoich ulubionych kawałków, jednocześnie ćwicząc

Takie treningi nie długo i ja zacznę robić, zobaczymy jak to się sprawdzi a kilka dobrze obranych miejscówek już mam w mieście, tak że tego nie ma lipy

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
a tak poza tym przy ćwiczeniach, możesz założyć mp-3 / ipoda i słuchać swoich ulubionych kawałków, jednocześnie ćwicząc

dokładnie, ja to robię, że muzę na maksa puszczę w N95

też mam mp4, ale wolę na razie podenerwować przechodnich głośną muzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
spid3rr a w mieście, jakieś place zabaw, fajne sprzęciki tam masz rozstawione? u mnie na placu bawią się dzieci, to trening albo z samego rana 6-8 bądź późnymi wieczorami

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
spid3rr a w mieście, jakieś place zabaw, fajne sprzęciki tam masz rozstawione? u mnie na placu bawią się dzieci, to trening albo z samego rana 6-8 bądź późnymi wieczorami

ja ćwiczę nie daleko szkoły [technikum/liceum] wieczorem 17-18h bądź jak trzeba to rano 5-9h [w wakacje] ale w roku szkolnym to nie wiem czy będę tak wcześnie przychodził :P i jeszcze za internatem, gdzie nikogo nie ma, też nie daleko tej szkoły

tam gdzie podciągam się to jest plac manewrowy i boisko w jednym na asfalcie

ja najpierw skaczę na skakance na trawie z 10minut, przerwa 5minut, i potem HIIT: 6-8x 10s/30s przerwa 5minut i zaczynam trening właściwy od podciągnięć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
ja tam dzieci bym nie bał się
tzn. robił swoje i bym czasami wcinał się te dzieci
przecie to nie jest tylko dla dzieci, tylko dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
w tygodniu może wrzucę zdjęcia z mojego placu boju jeśli nie zapomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ta nie jest tylko dla dzieci. Na niektórych placach są regulaminy na których jest jasno określony wiek, zazwyczaj 12 lat to górna granica. Więc radzę uważać na patrole policji i straży miejskiej. Powodzenia, to musi być dobra zabawa, ale wole ciężary .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wplyw ogolnej sprawnosci ciala na budowe masy miesniowej?

Następny temat

Luknijcie!

WHEY premium