SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

24 Hour Ghetto Workout

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Mam garść wątpliwości, wychowany na teoriach typu "potrzeba regeneracji". To co oni robią, oddziałuje na wszystkie mięśnie człowieka, to pewne. Ale robią to codziennie, wg. samopoczucia?

Ja jestem raczej z tych, którzy się nie wstydzą i stać mnie na taki trening u siebie na placu zabaw pomiędzy kolejnymi dniami spędzonymi na siłce. Zawsze czułem, że mam siły i nie chcę przerw po 2 godzinnej sesji na siłce. Pamiętam kiedyś codziennie chodziłem i było to mniej więcej to, co mi pozwalało czuć się wyśmienicie. Jednak te teorie wg. których organizm potrzebuje regeneracji itd. by mięśnie rosły. Czy filmiki w tym temacie temu przeczą?

Bardzo mi zaimponowały te filmiki, mam dużo czasu w ciągu dnia, wolę sprzedać Xboxa 360 i pójść na trzepak pogimnastykować. Jestem z Bstoku, jeśli ktoś jednak czuje się raźniej w grupie, zawsze można się ustawić. Pozdro.

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
teraz troche zimno ale naprawde ciekawa sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
To co oni robią, oddziałuje na wszystkie mięśnie człowiekato pokaż mi mosiekjest gdzie tam są jakieś ćwiczenia na nogi?nic o tym nie ma,pokazywać też ich nie pokazują,więc nie był bym pewien czy rzeczywiście trenują wszystkie mięśnie,przypominają mi oni takich kolesi co ćwiczą tylko klatkę i łapy,może po części barki,,a nogi są gdzieś tam w oddali,nie ma o nich nic....pozdr.

Zmieniony przez - Papecik w dniu 2008-10-24 10:04:24

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Są nogi. Różne warianty przysiadów, w tym przysiadu do tyłu na dwugłowe i pośladki.
Kolesie trenują z tego co widzę klatę, plecy, barki, triceps, biceps, przedramię, a nóg za bardzo nie pokazują, ale i to nie jest problem.

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Macie tu jeszcze jeden filmik.
A co do treningów to super sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
widziałem już ich kiedys wy***ani kolesie

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
odświeżam bo temat wcale nie taki stary, a myśle że godny uwagi w ogóle to ciekaw jestem jakie oni mają treningi, na forum siedzi masa ludzi niektórzy wyglądaja naprawde dobrze, ale wątpie czy ktokolwiek umiałby coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
za***ista sprawność, u nas mało takich kozaków , raczej na silowniach kult wagi i pompy....
a co do cwiczenia w parkach i placach zabaw to nic nowego , dziwnego. sam w NY latałem na plac zabaw pompki na poreczach walic i podciagac się bo silownia byla *****sko droga i daleko. w krakowie w parku jordana jest taka ścieżka zdrowia , fajna sprawa , obadajcie kto z okolic.
pzdr

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
u nas niema taki parków a jak są to w takim stanie że strach się bać. na innych parkach dzieci od groma więc trudno pogodzic.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
jak wcześniej napisałem , są parki , może nie w każdym mieście ale są... jak ktoś chce to znajdzie. pzdr

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wplyw ogolnej sprawnosci ciala na budowe masy miesniowej?

Następny temat

Luknijcie!

WHEY premium