SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

24 Hour Ghetto Workout

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
przecież mówi gościu wyraźnie, że jego homies nie mają kasy na profesjonalną fitness-siłownię, dlatego ich getto zmusza ich do używania sprzętów ulicy, zderzaków samochodów i innych

jak dla mnie koloryzowane na markowe ciuchy ich stać, a na karnet już nie...
oni po prostu twierdzą, że mają tak bardzo ciężko w życiu, że muszą ćwiczyć na ulicy
przykro mi, ale dla mnie ciężej ma ten, co robi sobie ławeczkę z deski do prasowania i sztangę z kija od miotły, a nie płacze po kątach

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
albo jest mozliwe, ze ci co cwicza na tyh filmikach kiedys cos trenowali(gimnastyka etc...) ale poprostu tego sie nie mowi w filmikach...bo co, tak przeciez wychodza na wiekszych kozakow, ze ta sile wyrobili podciagajac sie na placyku,lub na latarni

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
specjalnie dla RudaSwinia






MorfeniXw USA kolorowe markowe ubrania nie są drogie. To co w naszym zwariowanym kraju kosztuje dużo - w usa jest za 1/3 ceny



Co do ćwiczeń na ulicy i placach zabaw - wg mnie bardzo fajna alternatywa. Gdybym znał ludzi na swoim osiedlu, którzy ćwiczą, najprawdopodobniej namawiał bym ich na ten rodzaj odmiany w treningach. Trzeba pamiętać, że to coś nowego. Zawsze można się czegoś nauczyć. Jednak mimo wszystko uważam, że ludzie patrzyli by się na ćwiczących w ten sposób jak na świrów. Polskie społeczeństwo NAPEWNO nie dojrzało do takich widoków. W U.S.&A. widok cwiczących na ulicy to chyba nic bardzo zaskakującego. Nie boję się takiego stwierdzenia chociażby dlatego, że za oceanem widok 55 letniego faceta w(łyżwo)rolkach to nic nadzwyczajnego.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Jest wiele racji w tym co mówisz. Nieopodal mojego miejsca zamieszkania jest mały plac zabaw dla dzieci, gdzie centralne miejsce zajmują różnego rodzaju drabinki akrobatyczne. Dokładnie co 2 dni można tam spotkać Pana Romana (lat 52.) który ćwiczy takie cuda, że nie jeden z Was by nie potrafił

Tak naprawdę to tylko nasze społeczeństwo z góry eliminuje nowe pomysły, jedynie silne jednostki potrafią przezwyciężyć strach i wstyd

sorry, rozpisałem się

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522681
MorfeniX mozesz zapodać fotke "Pana Romana" ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
spotykam go sporadycznie, gdyż jego treningi odbywają się około 5 nad ranem, raz udało mi się z min porozmawiać, ale nigdy nie fotografowałem

jeżeli mi się uda, to jutro powinienem go spotkać w drodze na trening

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522681
no to czekam jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MorfeniX - Pan Roman musi być kozak. Brawa dla człowieka za wytrwałość. Mało jest ludzi, którzy systematycznie ćwiczą w takim wieku. Jestem pełen podziwu.





a to kolejna porcja murzynów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że temat umiera... a można by go całkiem fajnie rozwinąć.

W tym celu video na zachętę ->



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522681
wojszu - dobry filmik

SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wplyw ogolnej sprawnosci ciala na budowe masy miesniowej?

Następny temat

Luknijcie!

WHEY premium