SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

24 Hour Ghetto Workout

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Moje zdanie jest takie że cieniasy które nie potrafią nic zrobić zawsze zasłaniają sie słabymi genami . A czarni po prost się nie o******lają i ich klimat afrykański także przyczynia sie do tego że widać na nich każdą żyłkę . Idąc czasami przez miasto i widząc tych wylansowanych cherlawych 50 centów zastanawiam sie gdzie wy widzicie te ich super geny ( śmieszne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8361
ja111111 gdzie widze ich super geny?
- w sporcie
Po za tym to nie zastanawiałeś sie dlaczego te "cieniasy" są cieniasami?
właśnie z powodu genów do dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
W jakim sporcie ? Moim zdaniem tyle samo jest dobrych czarnych co dobrych białych . Chyba że wy jesteście tacy lewi że sie nic nie potraficie zrobić samemu i bronicie sie genami !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
ja111111, geny to 1/4 sukcesu a reszta to ciężka praca i dobra dieta
myślę, że ci afroamerykanie raz w tygodniu ćwiczą ze sztangą jedno ćwiczenie na każdą partię ciała

i nie każdy murzyn może wyglądać tak jak na tych filmach , spójrz na kraje Afrykańskie, tam większość bieda, w porównaniu do USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
człeniu jeden z drugim.
Usa - jak sama nazwa mówi Marka sama w sobie.
KRAJ który ma siłownie większe niż Polskie lotniska.
Kraj W którym siłownie są otwarte 24h, wyobrażacie to sobie?
U nas stacje paliwowe nawet zamykaja a tam 24h.
GDZIE karnet na taka siłownie kosztuje niewiele ponad 100$, u nas coś większego i zaraz walą po 150zł. Wszedłbys na taka siłownię to 3,4 sprzętu bys nie wiedział do czego służy.
USA - Kraj w którym, ludzie dbając o siebie ROBIĄ to na luzie.
Bo mają możliwosci. A TO se przykoksują a to se tam pojda a to tam a to sobie pojda na siłownie a to sobie nie pojda.
I Teraz nie chodzi mi Oto czy Czarny czy biały i kwestia genów.
Lecz chodzi Poprostu O możliwosci,dla nich to przyjemność.
Idzie Drze sie po siłowni nie o******la się i nikt na niego nawet nie zerknie.
a w polsce jak robisz serie i krzyczysz to zaraz za idiote Cię biorą.
Usa to luzny kraj który ze sportu ma przyjemnosc i robią to dla siebie.
tyle

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
.

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-09-08 09:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
TheSniper, popieram cię, na zachodzie jest tak samo jak w USA, tzn. zupełnie inaczej niż w POlsce, wszystko jest na luzie, nikt na nikogo nie zerka dziwacznie jak coś robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ta jasne już widzę to ich zadowolenie zwłaszcza jak stoi gróbka czarnuchów ! Osobiście nie byłem w stanach ale był mój kumpel parę lat w Los Angeles to i owo mi opowiedział i wiem jaka tam jest tolerancja zwłaszcza na tle rasowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
sniper dobrze to podsumował lecz zapomniał dodać że w USA różnego rodzaju ph oraz saa są naprawde łatwo dostępne , a wybór suplementów jest tak prze ogromny że życia by nie starczyło aby je wszystkie przetestować .

Trzeba też pamiętać o tym że w Ameryce bardzo popularnym sportem jest futbol gdzie warunki fizyczne odgrywają sporą rolę ,dlatego niezbędne są treningi na siłowni , a jak wiemy w USA jest ich naprawde sporo .
Także podsumowując w każdej szkole/colleg'u jest min jedna drużyna futbolowa . A z racji tego że w USA jest zróżnicowanie ras ,to można na oko powiedzieć że przeciętnie co 3 albo nawet co 2 czarnoskóry miał styczność z siłownią .

Wydaje mi się że tamat wyższości czarnoskórych można uznać za zamknięty .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wplyw ogolnej sprawnosci ciala na budowe masy miesniowej?

Następny temat

Luknijcie!

WHEY premium