SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 etap po 37 roku życia i waga 117 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Temat odzywiania jest tak rozległy że trudno napisac to w poscie, na ten temat na forum sa setki a moze tysiace tematów, artykuły na potreningu.pl czy forum, Nie da się tego tak skondensować.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131082
Człowiek na zdjęciu żyje światłem i duchem od ponad 3 lat. W sierpniu będzie miał 80 lat.


Wyglądał tak 3 lata temu. Po roku odżywiania energią z kosmosu i własnych przekonań.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-05-28 12:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356262
Niech kolega zacznie stad: http://m.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

I zamiast liczyc, ze ktos Ci ulozy diete i trening (szczegolnie za darmo) poczytaj to, co znajdziesz w powyzszym linku i uloz sam, to Cie sporo nauczy.
Chcesz zaczac cos ze soba robic - rob to samodzielnie, a nie licz, ze ktos inny poda rozwiazanie na tacy.

Ulozysz cos sam, to bedzie mozna doradzic czy skorygowac.

A treningi znajdziesz na forum w dziale "trening dla poczatkujacych".


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2018-05-28 12:33:45
3

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Ghorta wrzuciła bardzo dobry art, czytaj i działaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Człowiek na zdjęciu żyje światłem i duchem od ponad 3 lat. W sierpniu będzie miał 80 lat.

Wyglądał tak 3 lata temu. Po roku odżywiania energią z kosmosu i własnych przekonań.





a ja myślałem, że jesteśmy na forum sportowym gdzie promujemy zdrowy sportowy tryb życia
a nie na forum science fiction

ogólnie to zgadzam się prawie ze wszystkim co tu napisano, dieta to nie jest rocket science, można to szybko opanować przy pomocy forumowiczów
zawsze lepiej uczyć się samemu niż całe życie polegać na dobrych ludziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131082
kabo9 - kiedy to prawda!
Miejmy otwarte głowy i nie zasklepiajmy się w diecie polegającej na kuraku i ryżu
Są na świecie rzeczy o których się filozofom się nie śniło.
Mam nadzieję, że dożyję jego 80-tych urodzin na swojej diecie

Do opanowania diety nie wystarczy pomoc forumowiczów. TLC uczy, że do tego potrzebna jest zmiana myślenia człowieka odchudzającego się.
Dobra człowiek proponuje kompot, owoce i dżemy w ilościach jakie spożywa mężczyzna ze zdjęcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Trochę s-f nie zaszkodzi-jedni w to wierzą ,inni nie.:)
Miałem kolegę,co też próbował ten sposób odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
W temacie redukcji najbardziej liczy się konkretna determinacja do zmian i dziaanie od zaraz.


Dlatego mam taką propozycję,która juz po paru dniach przyniesie pierwsze korzyści :

Pyjo dla ciebie , że tak powiem eliminacyjnie i na sprawdzenie Twojej determinacji:


Od jutra do 5 czerwca 2018 -codziennie 30 minut ciągłego spaceru .

I oczywiście tutaj codzienne raporty z zaliczenia tego zadania,przydatne i pożądane były by zrzuty z programów rejestrujących przebyta droge,szybkość itp.
Można taki program zainstalować na smartfonie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti
Trochę s-f nie zaszkodzi-jedni w to wierzą ,inni nie.:)
Miałem kolegę,co też próbował ten sposób odżywiania.



ja mimo wszystko wolę sprawdzone na sobie metody, więc pomijam odżywianie światłem, duchem, kosmosem, a z tych przyziemnych także dżemami
koledze autorowi także póki co odradzałbym bazowanie na cukrze - lepiej by było zacząć od bardziej złożonych węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Śladami Arnolda" wyrusza specjalna ekipa z Poznania

Następny temat

Trening 4 x w tygodniu

WHEY premium