SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

"Śladami Arnolda" wyrusza specjalna ekipa z Poznania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 2986 Napisanych postów 24647 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 699274
Wkrótce wiecej szczegółow-testy zdało tylko trzech pakerów-było dziesięć pytań teoretycznych i dziesięc praktycznych zadań a min trzeba było zaliczyć 50 % odpowiedzi.

Mnie też się udało zaliczyć-ale było naprawdę trudno,bo skąd moge wiedzieć ,jaką ocenę końcową z matmy miał Arni w szóstej klasie?

A może ktoś wie?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 6601 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2986 Napisanych postów 24647 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 699274
Ale chodziło o konkretną ocenę-tego nikt nie wie-popytam się na miejscu Petera-razem chodzili do szkoły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 6601 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 1470 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122559
masti
Ale chodziło o konkretną ocenę-tego nikt nie wie-popytam się na miejscu Petera-razem chodzili do szkoły :)

Nie prościej będzie jak zadzwonisz do Arnolda i się spytasz. No chyba, że sam nie będzie pamiętać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Już dzwoniłem ale nie odbiera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Świat ,tak naprawdę jest bardzo mały. :)

Okazało się ,że mamy w Graz koleżankę Pawła Jabłońskiego .

Wiktoria ma na punkcie treningu i diety takiego samego bzika,jak my-więc się dogadamy:)

Oprowadzi nas po wazniejszych miejscach,gdzie przebywał Arnold a do tego będzie świetnym tłumaczem.

Oczywiście już przygotowujemy dla niej suple z SFD oraz służbową koszulkę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wiadomo,że treningi także zrobimy i będzie z tego relacja :)

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-27 17:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak przy okazji poczytałem trochę o Graz.

Bardzo mnie zdziwiło,że to drugie co do wielkości miasto w Austrii (po Wiedniu)

Bedąc tam ostatnio (w muzeum Arnolda) i przejeżdżając przez obrzeża Graz odniosłem wrażenie ,że to jakaś mała mieścina.
Z wypowiedzi Arnolda też nasuwały się takie sugestie

Np takie z książki "Pamieć Absolutna"

W porównaniu z Thal, Graz był wielką metropolią, pełną samochodów i sklepów.

A tu pierwsza duża niespodzianka-miasto liczy 280 tys mieszkańców-czyli ok 60 % mieszkańców Poznania

Druga niespodzianka-nazwa Graz pochodzi od słoweńskiego Gradec-tak nazywała się kiedyś miejscowość należąca do Słoweńców.

Po polsku mówiło się na nią Grodziec.

Historia Graz rozpoczyna się prędzej niż Polski,bo w 881 roku-gdy już przejeli go to Austryjacy.

Jest tam wiele zabytówmających min kilkaset lat.

Rzuca w się w oczy zamek Schlossberg ,gdzie wchodzi się 260 stopniami na samą górę.

Zapowiada się niezły aerobik :)

Zdjęcie :

By Praca własna, CC BY-SA 3.0 at, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50018589

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-27 18:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak dało się zauważyć z wyjazdu grupowego nic nie wyszło.
Z dziewięciu chętnych,czym bliżej terminu,tym więcej osób ubywało.
Na końcu zostałem ja z Olkiem .

Ale przełożyliśmy to na inny termin- na pewno tam pojedziemy.

Ja po raz drugi :)

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-08-25 08:53:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Śledzik - samotność długodystansowca - ultrabieganie

;