SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat,82kg-obecna forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
Hmm. Zakładając że niewidziałem wyników/wagi/obwodów i czym wy tam sie jeszcze chwalicie to po ogarnięciu samych fot bije na pierwszy rzut jedno - dysproporcje. Ale widać że coś tam ćwiczysz, polecam tylko bardziej z głową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
MARECZEK-widze ze lubisz krytykowac!A moze krytykujesz dlatego ze nie masz takich osiagow jak ja na suwnicy??!!Nie oklamuje nikogo dlatego napisalem ze na suwnicy jade 190!!!Bo na wolnych ciezarach nie robie przysiadow!A ja biore na bary 85 na raz a nie na serie!ja patrzylem na twoj profil i tez nie wierze wiec wiesz....tak samo ty mozesz miec zastrzezenia do mnie albo do smsa.Kazy ma inne slabsze strony i lepsze wiec ty masz dobra klate z tego co widzialem w profilu a ja mam dobre nogi i tyle.I uwiez ze dobrze robie te wypychanie na suwnicy.
Pozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Panowie. Spokojnie. Bez nerw.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
moze i podniesiesz te 85 na barki ale nie zrobisz serii z opuszczeniem za glowe na kark i bez oparcia za plecami....
ja z opaciem za plecami i opuszczaniem sztangi do glowy a nie do karku to zrobilem swojego czasu 5 powtorzen 150-cie kilowa sztanga
a bez oparcia 80 max

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
No ale mi chodzi z oparciem za glowe.Inaczej nigdy nie probowalem i nie zamierzam bo wiem ze nie dam rady pocisnac 85 stojac lub siedzac bez oparcia na bary.Pozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17268
na pierwszej fotce co trzymasz w raczkach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Prezes_PL : dzieki za opinie,obecnie cwicze 3 razy w tygodniu-klata+triceps+brzuch,plecy+biceps,barki+nogi+brzuch,trening na mase,12-16 serii na duze grupy miesniowe,8-12 serii na male grupy miesniowe,odpoczynki miedzy seriami 2-3 minuty,dieta okolo 300kcal na +
Duzo snu i odpoczynku,malo imprezowania i picia
Co bys mi jeszcze doradzil?
-Mareczek- : a co chcesz znowu-uspokoj sie juz,czepiasz sie caly czas,glupio gadasz,koniec!!Nie pisz juz tu nic OK
siko34:
POZDRAWIAM
P.S.I co do stazu to zaczynalem wspolnie z klimasem i pozniej dlugo jeszcze razem cwiczylismy,tylko ze to nie jest tak ze cwiczymy 2 lata pelne,bo kiedys byla reczna jako numer jeden a silownia okazjonalnie(1,gora 2 razy w tygodniu) a z lapaniem masy to juz w ogole byla tragedia
Od kiedy skonczylismy trenowac reczna mozna sie w pelni skupic na silowni no i jest coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 676
Ja waze 84 kilo! Wygladalbym przy tobie jak king-kong....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
średnio

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Panowie po co odswiezacie post sprzed roku??

jak chcecie cos ocenic to tutaj - https://www.sfd.pl/kilka_fotek_w_fazie_budowania_masy_miesniowej:-_-t311395.html

Zmieniony przez - SMS w dniu 2007-02-13 19:09:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plecki i tylko plecki,co myslicie?

Następny temat

Plecy po spadkach

WHEY premium