SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15lat i 40kg :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
Wszystko zależy od genetyki,przemiany materii...taki już jesteś i nic na to nie poradzisz.
Zacznij ćwiczyć, a wyniki Ci się poprawią.
A z tym,że ktoś podnosi na klatke więcj,a mniej od Ciebie się podciągnie na drążku to jest po prostu idywidualność.Jeden jest mocniejszy na klatke,inny koleś jest mocniejszy na bica,jeden jest dobry na drążku,inny jest dobry w pompkach itp.itd....

Eye of the tiger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
x-ray : znów muszę Ci przyznać rację :)
Hehe...jest wiele przyczyn dlaczego jeden podnosci 70kg,a jego rówieśnik o podobnej budowie podnosi 55kg i tutaj masz całkowitą rację....
Przestańcie się przechwalać kto ile podnosi,bo mam kumpla który w wieku 16 lat (2 lata treningu)ćwiczy bezproblemowo w seriach sztangą 100kg..i co to za różnica?!boże...wy jesteście po prostu dziecinni...będziecie teraz patrzeć,że jeden podnosi tyle,a drugi tyle...W treningu zupełnie nie o to chodzi.Przecież mogę sobie za***ać koksa i mieć za***iste wyniki,ale nie chcę,bo i po co ?Tu nie o to chodzi.

Eye of the tiger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4048
Dobrze mowisz..

..:: Go Hard Or Go Home::..
www.pajacyk.pl -ja pomoglem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5315
Wiec juz odpowiedz masz zacznij trenowac a napewno nabierzesz masy. Ja przy 178,5cm waze 60kg xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
poprostu taka jest przyroda jeden rosnie szybko jak np: ja mam 14 lat a wszyscy mi daja ze mam okolo 16 bo jakos tak mam genetyke ze w podstawowce bylem najbardziej dojzaly i moj kumpel tak samo. Na twoim miejscu bym poczekal pocwiczylbym w domu ja tez cwicze w domu na silke wybieram sie dopiero pod koniec 2 kalsy gimnazjum no i dobrze sie odzywiaj nie jedz hamburgerow i takich oczywiscie obaj jeszcze rosniemy wiec mozesz zjesc chipsy albo cos przeciez Ci nikt tego nie zabroni ale proboj sie ograniczac bo tlustych niezdrowych i jedz to co ma duzo bialka. Ja zaczalem sobie wieksze porcje wcinac na obiad zeby nabrac masy bo jak na moje 184 cm wzrostu i okolo 65 kg to cienko musze miec conajmniej 70kg tak mi lekarz powiedzial wiec zaczynam duzo jesc ale z glowa i cwiczyc zeby zamienic to na miesnie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126
a ja mam 16 lat (68kg moja waga) i moj rekord to 75 kg przy 3 miesiacach cwiczen :/

jest dobrze ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
"a ja mam 16 lat (68kg moja waga) i moj rekord to 75 kg przy 3 miesiacach cwiczen :/
jest dobrze ???"

nie

Weź chłopie nie pytaj się czy dobrze bo ćwiczysz dla siebie, a nie żeby pochwalić się kolegą ile bierzesz na klatę.
Jeśli według ciebie jest to dobry wynik to będzie cię on mobilizował do dalszej pracy. Więc ćwicz dając z siebie wszystko, nie oglądając się na kolegę który bierze 100kg na klatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
To moze i ja cos powiem... Zaczynalem cwiczyc w zeszlym roku we wrzesniu [czyli na poczatku tego roku szkolnego]
Bylem zwyklym chudzierlakiem, moze nie takim jak Ty ale wazylem przy wzroscie 180cm jakies 60kg albo i mniej... W kablu mialem 26-27cm a na klate nie moglem wziac 50kg, czyli bralem jakies 47kg max... Akurat podciagania mi szly nawet niezle, robilem jakies ~20 na maxa a pompek cos jak Ty czyli ze 40 ;p
We wrzesniu postanowilem zrobic z kumplem silownie w piwnicy i sie udalo Wiekszosc odradzalo treningi mowiac, ze nie urosne ble, ble, ble...
I przez te 8 miesiecy ze zwyklej ****eczki juz cos ze mnie jest [moze nie koks, ale o wiele lepszy niz pol roku temu ] Dla porownania teraz biore 82kg na klatke, podciagam sie 30 razy przy masie ponad 70kg i mam 34cm w kabelku czyli ogolnie wielka zmiana

Ogolnie to radze Ci, zebys sie wzial za siebie a szybciutko zauwazysz efekty, zrob sobie dobra diete, dobry trening i milego cwiczenia
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Zgadzam się z przedmówcami.Od siebie tylko dodam żebyś nie przejmował się kolegami dzwigającymi po 100 i więcej kilo i nie dołuj się że dzwigasz mniej.Pamiętaj! WKRÓTCE MOŻESZ BYĆ OD NICH LEPSZY!!!
Trenuj rozsądnie,swoim tempem,dobrze się odżywiaj,czytaj,zadawaj pytania,myśl i planuj długofalowo,WŁAŚCIWIE oceniaj swoje postępy i nie śpiesz się.Tu nie ma nic na szybko a wyniki muszą przyjść
Powodzenia!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10764
Powiem Ci tak, gdzies ok. roku temu z moimi kumplami zaczelismy cwiczyc na siłce, oni gdzies tak po 3 miesiacach nakupili sobie krety i sie faszerowali, ja caly czas na diecie i na sucho. Nie powiem, jak brali napompowali sie ale przez to ze nie mają zielonego pojecia o siłce to po cyklu zaczely sie problemy. Wczesniej byli silni, nie męczyli sie, a teraz psychika nie wytrzymuje bo to co kiedys brali na serie to teraz nie moga podnieśc raz. Brali na klatke o wiele wiecej odemnie, ale ja i tak twardo cwiczylem :D Dzisiejsze moje wyniki to 80kg na klatke, 65kg na bary i reszty nie sprawdzalem. Waze 80kg i teraz jestem z nich najsilniejszy i mam 15 lat rowniez jak Ty, oni o 2-3 lata starsi, a zaczynalem od 14 lat. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest Metabolizm?O co w nim biega itp. ZAPRASZAM

Następny temat

Początkujacu prosi o radę

WHEY premium