SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Leah/podsumowanie17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już ostatnia prosta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
to juz jest koniec ..nie ma juz nic....nie nie nie to nie ta piosenka ...po rege bedzie ciag dalszy
jednak narazie male posumowanie .
Nie bylo latwo . Do konkursu zachecily mnie Malgorzata z Marta , ja osobiscei uwazalam ze jeszcze za wczesnie, (za duzo do zredukowania znaczy sie) ,i ze ja za stara jestem zeby sie z mlodzieza porownywac. .....ale poszlo ….i fajnie bylo do momentu, kiedy zycie dalo pierwszego kopniaka ...tzn ucielo nam glowne zrodlo dochodu i to do zera …
dzieki wsparciu lasek z forum i malzonka pozkladalam sie do kupy. Mimo straty glownieczasowwej ...poszlo dalej

Zeby nie bylo latwo kolejny kop- tym razem w moj mautki busines ale konskwencje dla manie i mojego najlpeszego klienta dramatyczne ...efekt – trzy dni bez przerwy przy kopmpie na zmiane z toaleta – moj zoladek odmowil posluszenstwa i szukal ujscia tego co probowalam w niego wlozyc kazdym mozliwym kanalem .I tu tez mimo ze juz koncowka bylam gotowa odpuscic ..ale policzylam , posklejalam niektore treningi i …...dokonczylam
mimo .....wszytkie go

JESTEM ZWYCIEZCA


JESTEM ZWYCIEZCA mimo ze efektem zdjeciowym, jestem zalamana ......bo wygralam z wlasnym slabosciami, z najtrudnijeszym przeciwnikiem jakim sami dla siebie jestesmy.
Konkurs wiele mnie nauczyl ze :
1.tak naprawde to nie walka z cialem ...to walka z umyslem , z samym soba ..a fajne cialo – to efekt uboczny.
2.trzeba sluchac swojego ciala i nie jako dopasowac sie do niego ...podobnie jak nie leje sie ropy do benzyniaka tak samo nasze organizmy jednak sa indywidalnosciami – i to Iza brala pod uwage
3. wiek nie jest przeszkoda ...powiem nawet ze i babcia moze - ba wiek jest moim zdaniem zaleta..ale cykl treningowy jak dla mnie to 4 tyg max i rege – i tak bede szla az do celu mojego oczywiscie
4. konsekwecja, przeciwstawianie sie tzw wiekszosci ma sens...czyli – czysta miska, trening , zadowolenie z tego co sie ma …..
5. Dac sobie czas , czas, i jeszcze raz czas, na opanownaie techniki cwiczen, ,meandrow miski.itp, itd
6. no i ze takie zycie to nie akcja ale styl i... na ZAWSZE


Moj nowy cel min 68 w talii jescze duzo tluszczu do spalenia....


Z tabeli poizej czyli maksow ...jestem zadowolona, a co





wymiar tez ..wydawalaby sie ze ..fajnie jest



a tu ......nic nie widac ..spodnie i spodniczki z tylka leca , cm pare na minusie a tu nic nie widac
fakt pod taaaaaaaaka iloscia tluszczu trudno cokolwiek zobaczyc.

ale tez nie robilam plukania bo zlatwilam zoladek za mocnym stezeniem ziol







ale w bonusie kilka fotek treningowych









Zmieniony przez - leah w dniu 2014-06-22 09:12:20











nietety nie ma czym lansowac ......ale jest z czym dalej wlaczyc

co niniejszym oswiadczam ze zrobie w nowym watku

Zmieniony przez - leah w dniu 2014-06-22 09:17:35

Zmieniony przez - leah w dniu 2014-06-22 09:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Leah, jędrnie coraz bardziej i jest siłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
No jak to nie widać? Brzuch mniejszy, tyłek wyżej - coraz ładniej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Leah - po pierwsze chciałabym Ci bardzo podziękować,ze byłaś ze mną w tym konkursie - Twoja w nim obecność bardzo duzo dla mnie znaczyła a Twoja walka z przeciwnościami była podwójna motywacja dla mnie.
No i czas zainwestować w okulary bo zmiany sa widoczne na pierwszy rzut oka - tak trzymaj !
Gratuluje Ci bardzo serdecznie,ze jednak wytrwalam do końca - silna baba z Ciebie i na pewno osiągniesz swój cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Gratulacje
Kurczysz się w ładny sposób
Fotki... phi... znam ten ból - jak spada równomiernie to nie widać zmian tak rewelacyjnie jak się je czuje i widzi na żywo. Fotki treningowe wymiatają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90568
Widać widać! Pięknie jest :) Gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No właśnie widać, szczególnie nogi i reszta proporcjonalnie. Jesteś super motywacją. Graty i dajesz dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nogi ładnie poszły.. I talia już inaczej.. I maxy jakie piękne! Która z tzw. normalnych kobiet tyle taska?? hę? I WCALE NIE BYŁAŚ ZA STARA DO KONKURSU!!! Każda z Nas - będących tutaj - jest młoda.. Stare są te co siedzą w domu przed TV i gorzknieją z dnia na dzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
jak nie widać jak widać!!! brzuch zdecydowanie bardziej płaski, uda mniejsze, ciało bardziej jędrne. Duży plus za zdjęcia z treningów. W Twoim podsumowaniu jest wiele mądrości życiowych, wskazówek. Mimo kłód pod nogami ukończyłaś i to w pięknym stylu,gratuluję

Zmieniony przez - agatha38 w dniu 2014-06-22 11:33:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Porandojin/podsumowanie str20

Następny temat

Konkurs / CiociaSamoZlo / podsumowanie str15

WHEY premium