SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja nigdy jakoś problemów ze śnieżynką nie miałem, składam zamówienie mailem wpłacam pieniądze lub płacę przy odbiorze i czekam, jeszcze się nigdy nie zawiodłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
jeszcze trochę poobserwujemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1286
siemka,
szukam i szukam informacji w jaki sposób dostać ten rabat 35% oraz czy trzeba coś zrobić oprócz polubienia hi-teca na fb aby brać udział w losowaniu koszulek ale tak dużo tych stron tutaj, że ciężko cokolwiek znaleźć. Mógłby ktoś opisać co zrobić aby dostać rabat i móc wygrać koszulkę? Kiedy będą losowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Lubisz Hi Tec na facebooku masz rabat na jednorazowe zakuppy i bierzesz udział w losowaniu, tylko nie wiem czy nie przypadkiem musisz zrobić zakupy w śnieżynce ale to Kamil najlepiej odpowie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-12-08 15:47:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dobrze że mam że mam na forum pomocników, dzięki :) trzeba zrobić zakupy aby wsiąść udział w losowaniu koszulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1286
wczoraj zrobiłem zakupy, dziś polubiłem na FB. Coś jeszcze mam zrobić?
kiedy dostanę rabat? i kiedy losowanie?

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź :D

Zmieniony przez - elosik w dniu 2012-12-08 15:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak tak to rabat masz na jednorazowe zakupy od stycznia do marca pewnie podasz swoje dane oni zobaczą że ich lubisz i masz rabat co do rozlosowania koszulek to Kamil może takie info dać jak już jest termin ustalony.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
6.12 rano złożyłem zamówienie, od razu zrobiłem przelew, do tej pory nie mam nawet maila z informacją, że zamówienie zostało przyjęte. Mam się niepokoić czy ktoś ma podobnie?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Możliwe że paczka już do Ciebie idzie ale w natłoku nie odpisali Ci, jak co to w poniedziałek dzwoń i się dowiesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
kamil bedzie jeszcze Vasodilator??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium