SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
W poniedziałem pojawił się status realizowane, a do tej pory kurier nie wyszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
Nie martw sie nie tyko u Ciebie tak jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
ja otrzymałem dzisiaj zamówienie z peaka przyszła paczka, zamawiałem w czwartek odrazu po ukazaniu się promocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13083
Dzisiaj przyszła paczka z Peaka. Niestety smaki białka nie do końca takie jak były zamawiane. Ale i tak było warto:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
dzisiaj dostałem peak'a, wwczoraj hi-tec'a, wszystko zgodnie z zamówieniem. w hitec'u były w pudełku takie fajne pianki, będzie na sztuczny śnieg dla chrześniaka do przedszkola;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Ile jest soi w Peak Protein 85 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Kamil wiesz moze od czego zalezy czy produkty peaka maja blyszczaca etykiete czy matowa? pol roku temu zamawialem gdzies z neta createstony i dostalem obydwa z blyszczaca etykieta, teraz zamowilem od was i dostalem wsyzstkie z matowa, i generlanie wsyztskie produkty sa z matowa, oprocz eaa tst i bcaa tnt, bo one maja blyszczaca.. od czego to zalezy? Pomijam fakt ze od polowy createstonow od razu odpadla, widac ze swiezo klejone na szybkosci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chyba zrezygnuje z zamowienia bo jeszcze nawet nie jest spakowane ani nic dzownilem pytalem a okazalo sie ze wyjezdzam i lipa.

tydzien i nie spakowane to troche przesada. i napewno w tym tyg ie wysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Dee-Jay
Kamil wiesz moze od czego zalezy czy produkty peaka maja blyszczaca etykiete czy matowa? pol roku temu zamawialem gdzies z neta createstony i dostalem obydwa z blyszczaca etykieta, teraz zamowilem od was i dostalem wsyzstkie z matowa, i generlanie wsyztskie produkty sa z matowa, oprocz eaa tst i bcaa tnt, bo one maja blyszczaca.. od czego to zalezy? Pomijam fakt ze od polowy createstonow od razu odpadla, widac ze swiezo klejone na szybkosci :D


zależy jaki produkt i co jest na magazynie, z tego co wiem Niemcy czyli PEAK zmieniają etykiety na nowe ale to idzie sukcesywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
ja zamowiłem w sobote z hitec i peak i dostałem wiadomosc z peak ze paczka została wysłana
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium