SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
a ja nadal czekam, pewnie te 6 dni poczekam co było info na oczekiwanie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
ja zamawialem 6 a juz dzisiaj bym mial pake gdybym odebral tel od kuriera Ale kto nie spi o 7:30 :D W dodatku jak ma sie dzien wolny :) W dodatku zawsze wylaczam dzwiek na noc :D

Zmieniony przez - EasyDoor w dniu 2012-12-10 22:22:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
no to może jutro mnie odwiedzi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Ja dzisiaj paczkę dostałem, ale nie było mnie w domu akurat. Ani telefonu z uprzedzeniem, ani próba dostarczenia nastepnego dnia (czyli jutro) - muszę sam iść z buta po paczkę...chuYowy ten kurier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
KAROL , sprawa jest ! ;)) Dodacie jeszcze dzisiaj przed końcem promocji BCAA smak mango-melon czy już nie nada ?? :) Bardzo mi zależy, a czas ucieka ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Nugat:
Tak, tak samo jak klasyczne zamówienie.
Ważne żebyś zrobił to przed północą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Nugat:
Tak, tak samo jak klasyczne zamówienie.
Ważne żebyś zrobił to przed północą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja jeszcze nie mam potwierdzenia od hi teca wziąłem za pobraniem

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
FIRMA HI TEC NUTRITION dziękuje wszystkim za udział w wieloletniej tradycji Śnieżynka, proszę uzbroić się w cierpliwość wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane .

Dziękujemy HI TEC TEAM

Koszulki będą rozlosowane wśród osób które dokonały zamówienia podczas śnieżynki 2012, losowanie odbędzie się dopiero po zrealizowaniu i wysłaniu wszystkich zamówień nie wcześniej niż w styczniu , wylosowane osoby dostaną przesyłkę z koszulką.

Kupon rabatowy otrzymują automatycznie osoby które dokonały zamówienia podczas śnieżynki 2012 oraz polubiły nas na FB, zostanie to automatycznie dopisane do konta klienta na stronie sklepu. Kupon będzie do wykorzystania przy następnym zamówieniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No i super teraz pozostaje tylko czekać, polecam w razie wątpliwości co jest z zamówieniem, zadzwonić do firmy w rozsądnych godzinach pracy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium