SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Kamil Nowakowski


Ok, dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy będą dostępne inne smaki BCAA POWDER?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Kamil Nowakowski


otóż kolego nie ma już Nitronium.. kurde szkoda, że wcześniej nie było mówione, że braknie czegoś. Właśnie zebrałem zamówienie jeszcze od brata i kumpla, a tu żadnego createstonu już nie ma, nie wspomnę o innych rzeczach.
Proponujesz ten z hiteca, ale jest mniejsza gramatura (w porównaniu do massiv z peaka) i to dość znacznie, a produkt bardzo porównywalny..

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Dxtr
Kamil Nowakowski


Ok, dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy będą dostępne inne smaki BCAA POWDER?


zaraz dodamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam takie pytanie czy hitec lub peak mają omega3 w ofercie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
proszę o info czy będzie dostępne chociaż NITRONIUM zgodnie z tym co pisze na stronce, z góry dzięki

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
tak'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
poszło hoho zaszalałem ;d wydam na suple a micha będzie kuleć ;p a te koszulki dla fanów to kiedy się okaże ? co i jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
bedzie dostępne jeszcze BCAA Powder?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
To jak z tymi omegami?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium