SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
wow zamówienie koło 703,40zł i 1400~ pkt. mam więc mogę już niektóre suple brać za pkt :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
punkty obowiązuja po 10 grudnia z tego co tu było, za swoje za wiele nie kupię

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Tylko czy jeśli zamówisz mailowo to dostaniesz te pkt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
moim zdaniem chyba nie,
ale niech Kamil sie wypowie.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Ja otrzymałem na email taką informację :"Zdobyte punkty będziesz mógł wykorzystać również przy płatności za najbliższe zamówienie zmniejszając kwotę do zapłaty". Także nie ma żadnego terminu.

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19056
PK_Kaczor
moim zdaniem chyba nie,
ale niech Kamil sie wypowie.


promocja jest tylko dla klientów robiących zakupy poprzez stronę www.hitec.pl i tylko poprzez zakup przez strone www będa naliczane punkty które dopiero po śnieżynce będzie można wymienić na produkty wyłącznie HI TEC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19056
w związku z olbrzymią ilością zamówień jak i konkretnych zapytań ze strony klientów t.z bardzo duzą iloscią zapytan na emial .Inofrmujemy że warunki prmocji są dokładanie opisane i nie będą udzielane w tym temacie odpowiedzi na emial odnosnie wysyłek , gratisów itp . Prosimy o cierpliwość oraz wyrozumialść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
Ludziska wszystko jest opisanie nie rozumiem czy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Jesteście gimbusami czy co? Ile razy wolno czytać te same posty powinny warmy lecieć za takie bez sensowne wypowiedzi... Śnieżynka spoko akcja ale rok temu jakoś bardziej do gustu przypadła mi promocja

Mój dzienniczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19056
!!!!! ŚNIEŻYNKA W TYM ROKU MA MNÓSTWO PREZENTÓW !!!!

JEDNĄ Z NIESPODZIANEK JEST PROGRAM LOJALNOŚCIOWY.

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA PRODUKTY.

więcej pod:

http://hitec.pl/news.php?id=1354466347 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26024
Które białko wg was jest lepsze/smaczniejsze whey delicious czy whey c6?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

Wiecej