SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
i widzisz Kamilku jednak mialem racje i pamietam jakie byly ceny ;) hi-anabol za 200 zl za 2,25 kg to nawet po -50% daje 100 zl co jest taka cena ze na necie sie wylapuje wiec nie oplaca sie, tak analizuje cala oferte i bialka fajne bez soji i przenicy sa w waszych cenach a te smieciowe sa -50% ale i tak na necie sa w tych samych cenach wychodzi na to ze bialko sie w ogole nie oplaca brac

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
bobi1234
rok temu duze c-6 117 zł a bcaa bylo po 42.5 zł a teraz c-6 122 a bcaa 55zl wiec wiecie co ludzie brali w jakich ilosciach (to teraz ich przytniemy ) niestety rozczarowalem sie Śniezynka i robie zakupy u konkurencji


benzyna w tamtym roku kosztowała 5zł a teraz 5,90ł niektóre osoby nie wiedza kompletnie co się dzieje, jakie są prawa ekonomi, jaka jest sytuacja itd drożeje surowiec drożeje produkt...

HI TEC nie będzie dokładał do promocji, no ale zawsze tak będzie że część osób nigdy nie będzie zadowolona zrobi się promo 100% rabatu to będą narzekać że trzeba zapłacić za wysyłkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Kamil Nowakowski


HI TEC nie będzie dokładał do promocji, no ale zawsze tak będzie że część osób nigdy nie będzie zadowolona zrobi się promo 100% rabatu to będą narzekać że trzeba zapłacić za wysyłkę :D




to zrobi zakupy powyżej 500zł i wysyłka też za darmola! :D

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
tak od 500zł wysyłka gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
w jakiej cenie detalicznej jest Plutonium? dowiem się gdzieś o wszystkich produktach już dziś czy mam czekać do 6 grudnia?

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Dobrze rozumiem, ze np hitec protein bedzie normalnie 50% czyli 85zl
(169/2) za 2250g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Nie narzekajcie, bo to sa ceny hurtowe, chyba nie myslicie ze nizej zejda...

Fajna promocja mozna kupic tanio same podstawy i to wystarczy

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 399
Chciałem kupić 2x BCAA w śnieżynkowej promocji.
Już widzę, że mi się nie opłaca.

Na znanym portalu aukcyjnym BCAA 58zł i darmowa wysyłka, kupując 2szt. razem 116zł.

U śnieżynki 2x55 + 11 koszt wysyłki = 122zł

SZAŁU TU NIE WIDZĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
grzesiek32
w jakiej cenie detalicznej jest Plutonium? dowiem się gdzieś o wszystkich produktach już dziś czy mam czekać do 6 grudnia?


juto będą na stronie wszytkie ceny zgodnie z promo, Plutonium będzie kosztował 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
jak dla mnie git, wszystkie produkty które będę zamawiał -50% wciągnę sobie może jeszcze kazeinke jako "bonus" A jeszcze do wszystkich sceptyków- która inna firma robi takie promocje? no bez jaj. Zachowujecie się jak ludzie, którzy przychodzą do sklepu i narzekacie, że coś jest tańsze o 40% a nie o 80...ja wiem że każdy by chciał miec wszystko za złotówkę ale bez przesady

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium