SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Panowie (co niektórzy), wrzućcie na luz. Poczekajmy na informacje o śnieżynce 2013 i później dyskutujmy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
SebastianMielecki
Hamuj to się ty, ale ze swoją głupotą. Zamawiałem białko w marcu i było po 189. I ty masz czelność sugerować, że "zły" Hi-Tec podniósł ceny przed promocją. Zanim coś napiszesz, kogoś oskarżysz to się dobrze zastanów.


nie obrazaj i nie wyzywaj. To podstawowa zasada tego forum. Ja tego nie robie. Nie potrafisz normalnie dyskutowac?

nigdzie nie napisalem,ze hitec jest zly wiec nie dopowiadaj sobie


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2013-11-23 20:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
Panowie jak macie problemy to Najman szuka przeciwnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
proszę o kulturę jak i o trzymanie się tematu, zasady śnieżynki wkrótce będą podane, co będzie i jak będzie musicie jeszcze trochę poczekać - a jak komuś nie będzie pasowało to nie skorzysta - z roku na rok jest co raz więcej zadowolonych osób z promocji i to jest dla mnie wyznacznikiem - wiadomo wszystkim nigdy się nie dogodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nie zapomnijcie idei Śnieżynki to jest podziękowanie firmy HI TEC dla was - klientów detalicznych za całoroczną współprace !!! dzięki wszystkim i jeszcze trochę cierpliwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
dla mnie sniezynka to dobra promocja Szkoda ze w tym roku nie moge skorzystac Kupic np Whey C6 taniej o 30 zl niz na allegro to dobra cena ale chyba nie wszystkim to pasuje Wiekszosc to by za pol darmo chciala a najlepiej zeby jeszcze KW bylo za darmo


Zmieniony przez - Izydorro2 w dniu 2013-11-24 10:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
W którym moim poście cię obraziłem? Dla twojej wiadomości stwierdzenie faktów i wytknięcie błędów nie kwalifikuje się do obrażania i wyzywania. Pisząc swoje fanaberie na temat rzekomej podwyżki cen przed promocją chciałeś przedstawić firmę w dobrym świetle? Nie napisałeś Hi-Tec jest zły dosłownie, ale z twoich stwierdzeń można jasno wywnioskować, że Hi-Tec oszukuje, co równa się temu że jest zły.

maly mis84
SebastianMielecki
Hamuj to się ty, ale ze swoją głupotą. Zamawiałem białko w marcu i było po 189. I ty masz czelność sugerować, że "zły" Hi-Tec podniósł ceny przed promocją. Zanim coś napiszesz, kogoś oskarżysz to się dobrze zastanów.


nie obrazaj i nie wyzywaj. To podstawowa zasada tego forum. Ja tego nie robie. Nie potrafisz normalnie dyskutowac?

nigdzie nie napisalem,ze hitec jest zly wiec nie dopowiadaj sobie


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2013-11-23 20:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1221
Atmosfera jest już gorąca co to będzie jak Śnieżynka ruszy ja tam czekam i na pewno zrobię zakupy !! a z tymi cenami to koledzy przesadzacie, za darmo nic nie ma w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
SebastianMielecki
Hamuj to się ty, ale ze swoją głupotą. Zamawiałem białko w marcu i było po 189. I ty masz czelność sugerować, że "zły" Hi-Tec podniósł ceny przed promocją. Zanim coś napiszesz, kogoś oskarżysz to się dobrze zastanów.


a to niby co?
nie mialem na celu przedstawiac firmy w zlym swietle. Bo jak napisalem sam zamawiam co roku.

wiele osob potwierdza,ze ceny poszly do gory. przewertuj temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 243
Spokojnie, każdy znajdzie dla siebie w Sniezynce 2013r. Oczywiście na pewno będzie trochę drożej niż w zeszłym roku:( ale nadal bardzo konkurencyjnie :)

Każdy może spełnić marzenia, tylko trzeba chcieć

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium