SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1721
hmm 6 grudnia zamawiałem i dalej czekam... Ciekawe kiedy przyjdzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
A ja zamówiłem 8, dzisiaj nadano jej status wysłanej więc się cieszę.. Dodam, że zamówiłem wszystko z hiteca z tej racji, że jakieś gnojki mi wszystko z peaka wykupili. Jest to pewnie także powód lekkich opóźnień w realizacji zamówień... Jak dotrze to wstawie fotkę mojego skromnego zestawu

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
No to fajnie Ja tam mam czas więc bez spiny, musi dojść i już prędzej czy później " co się odwlecze to nie uciecze " panowie ! zwłaszcza, że na bank w ch***j mieli zamówień przy takiej promocji to nic dziwnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Jeśli zapłaciłeś z góry, a nie przy odbiorze to ja się nie dziwię... Pewnie dojdzie każdemu, ale co się niektórzy nastresują " to ich " hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
chodzą słuchy że już były stany przedzawałowe heh ja płacę przy odbiorze ale i tak mnie to już wkurza bo nie mam supli i musze jakoś sobie radzić :( :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
No to Cię trochę wku***wię bo właśnie pare minut temu:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Informujemy, że Twoje zamówienie [email protected] jest w drodze.
Korzystając z okazji przesyłamy podstawowe informacje o tej przesyłce:

Przesyłkę doręczy: GLS
Opłata za przesyłkę: 11,00 zł


Przesyłka powinna dotrzeć za 1 dzień roboczy/dni roboczych

Ilość produktów: 8
Wartość produktów: 321,60 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
z gory bylo wiadome,ze czas oczekiwania bedzie dlugi a wy placzecie jak dzieci. Masakra. Nie pasuje trzebabylo nie kupowac. Do mnie paka wczoraj doszla, ale jeden smak delicious nie taki jak zamawialem - szkoda,bo chcialem wyprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium