SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89121

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do wszystkich może już było , jeśli jestem fanem na fb i chce kupić jeden produkt to mam 85 % znizki na ten ejden produkt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
reizen
Mam pytanie do wszystkich może już było , jeśli jestem fanem na fb i chce kupić jeden produkt to mam 85 % znizki na ten ejden produkt ?


Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pisze że dla fanów na fb 35 % zniżki chyba nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam pytanie co do tych punktów lojalnościowych, można je potem gdzieś wykorzystać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Reizen, a nie zauważyłeś, że jest napisane "do zrealizowania od stycznia"?

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
"Niespodzianka dla naszych fanów na FB: dodatkowy kupon rabatowy 35% na jednorazowe zakupy na www.hitec.pl
i www.peak-nutrition.pl do zrealizowania od stycznia do marca 2013 a dodatkowo wśród fanów zostanie
rozlosowanych kilkadziesiąt nowych koszulek. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boże faktycznie , wybaczcie panowie fatyge po prostu warto czytać każde zdanie do końca , ale dziekuje za szybka odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poza tym pewnie w regulaminie sniezynki jest napisane, promocje nie łączą się .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można wysłać zamówienie na mejla [email protected] ? i odrazu napisać co się chce i adres do wysyłki ?
bo w tamtym roku tak zrobiłem i nie dostałem paki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
ktos pisal o pkt lojalnosciowych czy za zakupy wczesniej na koncie dostaje sie tez teraz za nie pkt lojalnosciowe czy dopiero do tego zamowienia ktore teraz jest ?

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium