SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 88710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
Tu nie chodzi o rozsypane białko, tylko o brak produktów na kwotę 513zł, a jeszcze nie otrzymałęm ostatniej paczki błędy się zdarzają, mam nadzieję, że będąsukcesywnie rozwiązywane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
we wszystkich sprawach trzeba kontaktować się z biurem, tam dostaniesz wszelkie informacje itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17045
dostałem pake, spoko wszystko dobre probo a wiadomo , ze swoje trza odkeczekac...i tyle nie ma co sie spinac przy takich cenach ... pozdro i dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Dostałem dziś paczkę. Wszystko w całości i produkty się zgadzają.
Ale przy prawie 8 kilo białka trochę lipa, że dostałem same smaki waniliowe...
Zamawiałem czekoladę i truskawkę, wanilii nie lubię.
Dostałem wczoraj mail, że smak zmieniony i lipa.
Poza tym miała być jakaś niespodzianka dla fanów na fb.
No trudno, ważne że wszystko w całości, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Masz przecież niespodziankę na FB w formie -35% na suple od 1.01.13 do 01.03.13 jak wygenerujesz sobie kod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Dodaj sobie kakao i zobacz może będzie strawne ;) np decomorreno ;) najlepsza kakao, tylko gorzej chyba z rozpuszczalnością będzie ale spróbować warto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
No ok to coś się zamówi, rozumiem że na PEAK-a rabat też obowiązuje. Nie najgorsza ta wanilia, ale szkoda że choć jedna czekolada się nie ostała...

Zmieniony przez - Camel007 w dniu 2012-12-22 14:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
haha i się już chyba nie doczekam paczki w tym roku
nie ma to jak dobra organizacja
wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
Ja otrzymałem paczuszkę przedwczoraj, więc nie najgorzej... Plusa macie u mnie za bardzo starannie zapakowaną i zabezpieczoną paczkę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium