SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Kamil Nowakowski
tak'


jeszcze gdyby padał informacja kiedy będzie "uzupełniany" stan, żeby można było kliknąć to będzie super,

tak tak wiem, że moge zlozyc zamowienie mailem, ale chce placic kartą wiec innej opcji jak online nie ma ;)

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Przyłączam się do pytania Kaspa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36788
też czekam na to bcca, bo nie moge zlozyc zamowienia wkoncu :(

"Kto walczy czasem przegrywa, kto nie walczy przegrywa zawsze" - Reinhard Hess.

Ave Silesia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
ktoś się orientuje? jakąś arginine z hiteca znajde?

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29679 Napisanych postów 63041 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
po 18 juz bedzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
nie spodziewałem sie ze wszystko tak szybko wykupicie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
A można przed 18 zamówić przez maila bo śpieszę się na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
creasteron rowniez bedzie?

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29679 Napisanych postów 63041 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902997
ale farsa z ta sniezynka... kilka godzin promocji a juz nic nie ma z peaka hahaha. totalna kompromitacja.a wspominalem o tym ze pewnie sie wszystko w pierwszy dzien rozejdzie to mowiliscie ze spokojnie towaru starczy dla kazdego... totalna amatorszczyzna.chyba mieliscie po 1 sztuce niektorych produktow. jak bym wiedzial to bym plincowal od 24 bo mialem mega ciekawe zamowienie z peaka ale uspokojony zapewnieniami poszedlem spac jak czlowiek zeby na spokojnie zrobic dzis zamowienia skoro akcja i tak trwa 4 dni. wg mnie byly specjalnie tak male zapasy. piany sie nabilo a na promocji za duzo nie stracilo dobrze ze chociaz hi tec ma pelny magazyn chociaz cieko wierzyc w zapewnienia ze strony organizatora akcji. jestem bardzo zawiedziony tegoroczna akcja.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

Następny temat

Brigitte Subrin video

WHEY premium