SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie klatki z barkami-opinie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2658
Witam,
chciałbym wiedzieć co sądzicie o połączeniu na jednym treningu klatki z barkami (tylko przedni i boczny akton, tylny z plecami będzie połączony).
Nigdy tych dwóch grup ze sobą nie łączyłem, ponieważ jest dużo opinii przeciwnych, ale postanowiłem wypróbować to na własnej skórze.
A jak jest u was? Ktoś łączy klatke z barkami?
Pozdrawiam

Life is too short to be small.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
spoko połączenie. Mi sie dobrze ćwiczyło. Wszystko najlepiej sprobowac na wlasnej skórze :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
a właśnie mi to połączenie nie pasowało nie miałem już siły na trening barków po klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
rowniez tak czwiczylem i nie polecam, barki sa juz za bardzo styrane po klacie zeby je robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Ale kto każe robić barki po klacie?

Parujcie ćwiczenia-tj. 1 na klatkę/1 na barki....

Wtedy nic nie ucierpi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dokladnie jw!

Tak sie robi wlasnie gdy cwiczymy dwie duze grupy miesniowe

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2658
Będę musiał tak spróbować jak zaproponował ronie220. Wczoraj akurat miałem trening klatki i barków (w sumie podobało mi się takie połączenie i fajnie się ćwiczyło), ale faktycznie barki były już dosyć zmęczone no ale jakoś dałem rade zrobić jeszcze solidny trening barków.
Może więcej osób się wypowie na ten temat?

Life is too short to be small.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ja tak robię od jakiegoś czasu i daje rade mięśnie klatki i barków się uzupełniają (są to dwie małe grupy mięśniowe) nie ma problemu że po klacie masz barki nie rozgrzane idealnie wchodzą ćwiczenia wiadomo nie zakłada się takich ciężarów jak w osobnym treningu ale w tedy byłbyś na siłowni 5-6x w tygodniu i zależy jakim planem ćwiczysz pozdro

lepiej trochę mniej założyć ale dobrze spiąć ten mięsień których chcesz niż machać całym tułowiem by dźwignąć 10kg więcej

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2658
I tak właśnie wczoraj mój trening wyglądał. Po treningu klatki barki były już ładnie rozgrzane, także ćwiczenia wykonałem z minimalnie mniejszym obciążeniem i byłem bardziej skupiony na dokładności i spinaniu mięsni. Tak jak pisałem wcześniej ogólnie spodobało mi się takie połączenie i przez miesiąc, może dwa bedę tak trenował.

Life is too short to be small.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
najwazniejsze to nie bać sie i probować :) NA kazdego działa co innego

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
właściwie może być to połaczenie- chociaż ja np. staram się unikać trenowania grup wcześniej zaangażowanych na jednym treningu- bazuje przede wszystkim na połaczeniach grup antagonistycznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu?

Następny temat

Masa 12 tygodni

WHEY premium