SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144734

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
AMiU


Proszę o PROFESJONALNĄ doradę - tylko nie w kwestii żywienia czy treningu i nie odsyłkami do lekarza. Chcę zastosować jakiś lek, może być doping, legalny, czy nie, bezpieczny czy nie - bez znaczenia. Nie boję się trzęsących się rąk, drgawek, wymiotów, ani innych środków ubocznych.

O boże, nie wierzę, że to tak na serio :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
kleine-hexe
Dzięki Ptaszku! Nie mogę się doczekać.


Teraz mam lekki zawrót głowy w pracy i nie chciałbym Ci jakichś głupot nawpisywać w dzienniku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
closetmonster
AMiU


Proszę o PROFESJONALNĄ doradę - tylko nie w kwestii żywienia czy treningu i nie odsyłkami do lekarza. Chcę zastosować jakiś lek, może być doping, legalny, czy nie, bezpieczny czy nie - bez znaczenia. Nie boję się trzęsących się rąk, drgawek, wymiotów, ani innych środków ubocznych.

O boże, nie wierzę, że to tak na serio :O


biedna, chora dziewczyna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jezusie Chrystusie. Toż to plaga już jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
bikini sezon!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ale w jakim stanie musi być jej ciało, skoro z takim tempem gubi/przybiera duże ilości kg. Masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nightingal, czy mogę jeszcze coś naskrobać na priv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
PIĘKNIE.. I DUKANA ZAOSTRZYŁA....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

Następny temat

DT Patrycja - poprawa sylwetki

WHEY premium