SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
e Puszek nie wyszlo tak zle myslalam ze bedzie gorzej u chodaka jest 60g b i 30t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
ale zwoła koleżanki.. po jojo zadna do dietetyka nie wroci

PUSHhard ale mi sie wierzyc nie chce ,ze taki dietetyk nie zdaje sobie sprawy z tego ,ze taka dieta niszczy .Klientka oczekuje szybkich efektow i je ma ,schudnie w miesiac z 8 kg i juz zdazy rozreklamowac dietetyka .No a ,ze potem wszystko wraca to przeciez nie wina diety tylko tego,ze za duzo zarla (tak pomysli otoczenie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NO I POJDZIOE TAKI JEDEN Z DRUGIM I WLOZY DO koszyka twarog, wedline, bo przecio z kuraka/indyka, to zdrowa nie? jogurt, bo zdrowy i dobre zrodlo bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
jurysdykcja, ja byłam zrozpaczona jak nie dawałam rady prowadzić dziennika. Nawet ryczałam hehe...
Ale wiem, że wtedy za bardzo się spinałam psychicznie z tym jedzeniem i treningami.
Teraz jest zabawa ale też dlatego , że mam więcej czasu i luzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
to zależy co taki dietetyk skończył jak to lekarz i tylko sobie jakiś kursik zrobił to snekju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
markoto
e Puszek nie wyszlo tak zle myslalam ze bedzie gorzej u chodaka jest 60g b i 30t

yo, tu ja oliwa ratuje, to prawda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Jak działa sporo dietatyków? Komputer, maszyna do pomiarów, gotowe diety i jadłospisy - taki biznesplan. Do tego niektórzy dorzucą sprzedaż jakiś super wspomagających specyfików. Kasa ma się zgadzać :)

jestem ciekawa jak wygląda program nauczenia na studiach. czy tam im mówią, że dieta 1200 jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dokładanie, od którego byśnie wyszła, to każdy tak samo ci poleci.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i efekty szybkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie wiem jak teraz ale jak ja byłam to mieliśmy o dietach restrykcyjnych i głodówkowych i tam takie kaloryczności były
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

Następny temat

DT Patrycja - poprawa sylwetki

WHEY premium