SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ha, mam - placek z fasoli. Można na słodko albo na słono zrobić. Pieczesz raz - kroi się jak kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
jurysdykcja masz jakiś sprawdzony przepis? Mam jeszcze do wypróbowania tosty jaglane z przepisu mani7984
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
serio już mam ostatnio dość, ale to chyba znaczy, że czas popatrzeć co tam nowego u tarczycy - może mi się TSH za bardzo podniosło i to dlatego. Wstać, gotować, siłka, praca, gotować, praca, do domu, gotować, spać. Tak wygląda mój dzień - nie mam nawet kiedy posprzątać. Trzeba się jakoś ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Iskra, może przesilenie wiosenne ciebie dopada jak i większośc z nas... dołek za dołkiem wszędzie ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię taki :
-200g fasoli czerwonej
-banan lub dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Iskra, może muffiny śniadaniowe z cukinią, ta rolada śniadaniowa, którą wrzucałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię taki :
-200g fasoli czerwonej
-banan lub dwa
-4-5 jajek
-szczypta proszku do pieczenia
-4 łyżki kakao
-4 łyżki jogurtu (czy jakieś mleko kokosowe)
-słodziwo i dodatki
-łyżeczka oleju kokosowego

zmiskować - upiec
Pewnie da się coś podobnego znaleźć na słono. Wychodzi bardzo fajne - wilgotne i ładnie krojące się na kromki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
najchętniej to bym chyba z tydzień przeleżała, albo przespała.

Kleine-hexe ja generalnie gotuję i w sumie nie na brak pomysłów narzekam a na ich czasochłonność. Może sentyment do kanapek się we mnie odezwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
a może jakiś catering ? choc namiesiac bys sobie odpoczeła od gotowania... tylko nie wiem jak to z kasa wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
myślałam nad tym i pewnie gdyby nie wydatki związane z weselem to bym się mocno zastanawiała.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

Następny temat

DT Patrycja - poprawa sylwetki

WHEY premium