SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
setterka
carrramba
jurysdykcja
bo siłki we FR są drogie (600-800 euro za rok) i bardzo źle wyposażone. Testowałam kilka i zawsze był straszny tłok, kafle na podłodze, brak squat racka itd.

Problem jest też taki, że ja mieszkam na przedmieściach i koło domu nic nie mam fajnego.

Lubię ćwiczyć u siebie, lubię ćwiczyć późno - opcja domowa mi pasuje. Szczególnie, że mamy ławkę, stojaki, ciężary bodaj do 130kg. Wyciągu brak, ale mamy stojak do podciągnięć, więc mogę się podciągać z gumą.


Ja w swojej piwnicy też się czuję swobodnie, właczę muzykę i mam wszystko dla siebie, nikt nie przeszkadza, o każdej porze mogę pójsć

I posapać do woli można Ja nie w piwnicy ale ''siłownie'' w pokoju mam i jakoś narazie dobrze mi tu


Stojaki mogą też chwilowo jako wieszak na ciuchy porobic, kettel trzyma żeby okno sie szerzej nie otworzyło a ławeczka sie przydaje jak za dużo gości na raz przylezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
wiem, u nas podłoga jest różna w różnych miejscach... no i sprzętu jest od cholery... co z tego, jak wszyscy i tak chodzą na damską i jeżdzą na orbitrach

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze jest extreme makover, ale już obejrzałam wszystkie. Biggest jest trochę nudny, ale na siłkę właśnie coś takiego mi potrzebne - szczególnie do cardio. Jak oni sapią i krzyczą, to nie chcę być gorsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
ja mam co prawda 4 silownie w odleglosci do 1 km od domu, ale majac w perspektywie budowe domu za kilka lat, wole zainwestowac sprzet (zwlaszcza ze ten kwietniowz bedzie po koszcie benzyny do kassel). Wiem ze bluznie, ale szkoda mi kasy z ta perspektywa.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
damn, ja nie wiem, jak można chodzić na siłkę i wybierać fitnessy albo cardio ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
albo placic tylko za bieganie na biezni...

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
jurysdykcja
damn, ja nie wiem, jak można chodzić na siłkę i wybierać fitnessy albo cardio ;s


można, zwykle jestem jedyną kobietą która podchodzi do ciężkiego sprzętu

przez salę ze sprzętem do cardio przechodzę, także tam są tłumy... tam gdzie powelift i maszyny sporadycznie kogoś spotykam poza oczywiście wcześniej wspomnianym kolegą mojego męża

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wiecie...ja czasem dostaję takie spojrzenia, że myślę, sobie, że kobiet autentycznie nie kręcą widoczne (nawet lekko) mięśnie. Więc nie ma co ich zmuszać - wolna wola. Gorzej, jak ktoś chodzi na hopsanie i oczekuje widocznej definicji mięśni. Wtedy metoda i cel kompletnie się rozłażą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

Następny temat

DT Patrycja - poprawa sylwetki

WHEY premium