SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
I co miała? Kostkę lodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
i wyciąga DWA HOT DOGI cieknące keczupem,i pyta tej drugiej:a moze teraz zjemy?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
delfinka
w chacie ujdzie... ale jakoś pracować trzeba czy zakupy robić

ja w sklepach i w gosciach trzymom ... ale jak wracam do domu to mnie tak brzuch boli ,ze szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
sss...
delfinka
w chacie ujdzie... ale jakoś pracować trzeba czy zakupy robić

ja w sklepach i w gosciach trzymom ... ale jak wracam do domu to mnie tak brzuch boli ,ze szok


ja nie umiem trzymać,pije duzo w gosciach i wychodze do kibelka czesto pod pozorem siku...za to cały odswiezacz prawie im wypryskuje,hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ilomi
i wyciąga DWA HOT DOGI cieknące keczupem,i pyta tej drugiej:a moze teraz zjemy?????


potreningowy posilek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
sss też się staram

ilomi zjadły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
delfinka,nie wiem...ja byłam tak zmeczona ze mnie rzyg wziął na widok...i poszłam...wiem tylko ze nie zjadły przed treningiem...pewnie laski formę na plazę robio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
teraz w carrefurze zrobili jedzenie przy BOK i tam są hot dogi po 99 gr i 1,50
bałabym się tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
sss...
ilomi
i wyciąga DWA HOT DOGI cieknące keczupem,i pyta tej drugiej:a moze teraz zjemy?????


potreningowy posilek ?



jak widac mogłam sie nauczyc ,ze potreningowy moze byc przedtreningowym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ale po treningu będą zimne i już niedobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

Następny temat

DT Patrycja - poprawa sylwetki

WHEY premium