SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Nikt nie zrobił spamu jeszcze, ale z was, chłopaki, leszcze \-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111451

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
są leworęczne, ale na chvj ma ojceic kupowć specjalnie leworęczną piłę, żebym raz na ruski rok sobie pociął, skoro on i brat ciąć umieją a zwykła piła już jest jak będę swój dom miał to sobie kupię taką, jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zastanawiam się, czy jeszcze coś cheatowego oszamać przed pracą, czy styknie. Jestem taki łakomy, masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wszystkie są takie same, nie ma lewo czy prawo

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Prawa ręka musi być na tylnej rękojeści dlatego leworęczni mają ujowo jak nie potrafią używać obu rąk

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
są, jest odwrotnie zaczepiona ta "na lewą rękę". takie lustrzane odbicie tej casualowej. I uwierz mi, jest różnica. Tak samo jest z nożyczkami, są inaczej ostrzone dla leworęcznych i np. ja zwykłymi nożyczkami papieru nie przetnę, tylko pogniotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
o tym mówię. jestem leworęczny, więc ja lewą rękę będę miał na tylnej rękojeści i muszę mieć taką piłę, która to uwzględnia. A niestety "tradycyjne" piły mają przystosowanie dla prawej ręki. Tak samo z gitarami jest. Mam gitarę dla leworęcznych i nie widzę w tym nic dziwnego, wszystko jest dokładnie odwrotnie, jak w normalnych gitarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzą plotki że Ozzy ścina drzewa gołymi rękami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ozzy łamie drzewa o kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dobra kurfa, już 10 godzina a ja jeszcze nie w polu - coś się dzieje. Idę te kostki układać bym se pojadł, ale nie ma sensu, bo z pełnym bęcem będzie się źle pracowało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Budowanie mięsni klaty

Następny temat

Kilka pytań, masa i białko.

WHEY premium