SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak sobie strzeliłem :D

myślałem że trawię w dzielnice chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dalej od celu nie dało się trafić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wyobrażasz sobie nie jechać na święta wielkanocne z rodziną chodząc do liceum, kiedy twój brat z Krakowa bierze urlop z pracy żeby jechać?
Albo nie przygotowywać tego syfu kiedy matka drze się nad tobą "zrób tototototototototo" a jak chcesz mieć chwilę dla siebie to się obraża?
Albo trzymać dietę, jak k***a nawet nie ma czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jestem tak wk***iony, że sobie nie jesteście w stanie wyobrazić... sp******enie formy szykowanej 3 miesiące na 2 tygodnie przed nie ze swojej winy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
tak
ja nigdy nie przygotowuje nic na święta, bo nawet nie umiem tego zrobić
kilka razy może w sklepie coś kupiłam z jedzenia na święta, ale ja zawsze odmawiam takich robót zarówno w liceum jak byłam czy w gimnazjum, po prostu jak wiem, że tego nie lubię i nie umiem to się nie podejmuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
poza tym kilkoma dniami nie zepsujesz tego co wypracowałes w 3 miesiące, na pewno chociaż 1-2 treningi biegowe uda ci się zrobić, poza tym nie musisz zaraz tez liczyć makro co do grama, nie przejmuj się tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jap******e, nie mogę z takich problemów rodzinnych

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no to iness u ciebie to wygląda po prostu z goła inaczej niż u mnie, zazdroszczę, ja niestety nie mogę mieć wyj**ane... jestem wściekły!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
no ale co się stanie jak zrobisz mniej na święta niż zwykle robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
spadnie mi motywacja, morale, poczucie zaj**istości, siądzie psychika bo jedzenie, wk***ię się, wytrącę się z rytmu.

Ja już wiem, że 1 dzień przerwy w takim cyklu mnie wytrąca. W środę musiałęm jechac do łodzi na pogrzeb i nie mogłęm zrobic treningu, to mimo żę dietę trzymałem (wp*****lałem makaron z schabem po kryjomu jak ludzie wp*****lali schabowe) to i tak następnego dnia czułem się jakiś wyj**any. To co dopiero po 4 dniach totalnego rozprucia...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium