SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Popuri łososia nie jadłem nigdy :D

No pozowanie mega męczy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja też 26 kwietnia mam zawody jak Dream, na 10km, ale dzisiaj przebiegłam sobie 5km i było tak fajnie, że zastanawiam się czy bym nie wolała trenować pod krótsze dystanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
poza tym k***a takiej motywacji jak teraz nigdy nie miałem i zj**ie się nie z mojej winy. Cały tydzień z dupy k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
a tam nie będziesz mógł trenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i wrócę k***a z tego tygodniowego gówna i będę miał 2 tygodnie do zawodów, na bank zdążę się przygotować, ch** by to ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Iness
a tam nie będziesz mógł trenować?


nie znam miejsca, będę zmęczony podróżą 6h w jedną stronę), 2 dni pójdą na przygotowania do chwalenia Jezusa, jeden dzień zejdzie na chwalenie Jezusa, potem powrót... miskę utrzymam w ch**... ehhh a treningu nawet nie będzie kiedy zrobić, k***a dlaczego... i mój pomysł z cheatem po zawodach też ch** strzeli bo co to za nagroda, jak 2 tygodnie wcześniej nie trzymałem diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja zawsze olewam przygotowania do świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
tzn. nie przygotowuje nic ani specjalnie nie sprzątam pod to, u mnie w domu po prostu tak jest, święta to czas wolny od pracy i jest ciut inne jedzenie niż zwykle, ale tylko trochę inne, bo nikomu się za bardzo nie chce nic robić specjalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zazdroszczę, mi np. rozp*****lają najważniejsze zawody z okazji świą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to nie możesz nie jechać albo nie angażować się w pomoc przy świętach? i normalnie robić treningi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

forma lato