SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
na mnie robiło wrażenie, bo ja zawsze chciałam na te 3-4h wychodzić na dwór żeby z kolegami chodzić na piłke czy pod szkołę na bieżnie, starówke itp a jak jeszcze nie mówiłam, że wychodze z domu to już w ogóle tragedia była i zapaść, więc jak mi zabierali możliwosc kontaktu ze znajomymi (wychodzenie, telefon, internet) to niestety, ale bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja nie mam z tym problemu o tyle, bo niby jak mają mi zabronić wyjść z domu, no k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
a mnie nie zmuszał nikt nigdy do sprzątania, a żeby "wysępić" trochę kasy trzeba było iść do taty a nie do mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
"zawsze sam im zabierałem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
tzn. ja mówię jak było w gimnazjum np.

jak? tak samo jak tobie mogą zabrać jajka
zobaczyli ze np. wyszłam jak ich nie było i wróciłam jak oni juz tez wrócili to wiedzieli ze zrobiłam cos wbrew ich woli albo jak był ojciec to by mnie bił i to ostro, jak próbowałam wyjść

ja nie miałam przyjazdnych relacji, większośc mojego zycia to była walka o możliwośc oddalenia się od bloku na 1-2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
no to ja mówię o takich dawnych dziejach jak podstawówka - gimnazjum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ja różnie "zarabiałem " kasę
nie chcieli byście wiedzieć jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja też nigdy nie brałam kasy od rodziców w szkole, jedynie na takie podstawowe niezbędne rzeczy typu zebym mogła sobie bułke w sklepie na drugie sniadanie kupic czy serek jakis

mów pop ja bym chciała wiedziec jak nie tu to na priv
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium