SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
To wam opowiem co mi się kiedyś przytrafiło idąc ciemnym parkiem, w którym nie było ani jednej zapalonej latarni (jakaś awaria chyba była bo nawet w blokach było ciemno) i ani jednej żywej duszy...

No to tak:
wracam sobie ok. 22-23 przez park i nagle ktoś do mnie od tyłu pobiega, zatyka mi usta ręką, a drugą mnie przytrzymuje w dosyć silnym objęciu i wytrąca z równowagi ciągnąc do tyłu... W jednej chwili straciłam równowagę i stałam się "bezwładna", zaczęłam się szarpać i świeczki aż mi stanęły w oczach, w pewnym momencie uścisk na ustach poluzował się, więc chwyciłam zębami tą dłoń i mocno zacisnęłam zęby... facet puścił uścisk, więc zaczęłam się wyrywać i chciałam już uciekać, a tu słyszę... "Klaudia, ja tylko chciałem Cię wystraszyć..." - ta... i mu się to udało, gościem, który na mnie napadł był mój przyjaciel i miałam strasznego focha na niego - całą drogę powrotną serce waliło mi jak oszalałe i nie mogłam się uspokoić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
było jedno dziecko 5 miesięczne z wylewem 4 stopnia do OUN, zero kontaktu z takim i już chyba nie będzie

z kolei inne dziecko urodzone pod koniec lutego , wcześniak leżał podłaczony do tych wszystkich urządzeń, saturacja ledwo 85% (95% to już jest źle) i fizjo nam mówił, że jeszcze walczy, ale chyba sobie nie poradzi, do klatki miał tak podpięte elektrody, że one wręcz go podrzucały na tym łóżku

no i jeszcze była kilkumiesięczna dziewczyna z zespołem Downa, ale też 0 kontaktu z nią

fizjo mówią nam że na onkologii ponoć najgorzej, bo czasem przez pare miesięcy sie przywiązują do tych dzieci, a potem one umierają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego najlepej z takimi dziecmi, nie kizimizi tylko robisz co masz robic i tyle ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
latwo ci mowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
no raczej

ja i tak idąc na pediatrię mówiłam jasnao, że żadnego dziecka nie dotykam i absilutnie nie biore na ręce

nie lubię, nie chce, mogę uszkodzić, więc po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro trening w koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
wyzdrowiałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja nie wiem kiedy w koncu, bo po tych 10km mnie boli kolano :/

dzisiaj cwiczyłam jeszcze z taką około 13-15 letnią anorektyczką, a potem ją jeszcze na oddział psychiatryczny odprowadzałam
miała tak wywalone na te ćwiczenia i robiła na odwal ze masakra, jeszcze mówiła nam ze zamknęli ją tutaj za niewinność, ot tak złapali i zamknęli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium