SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
cheat day też można wykorzystać na + dla sylwetki
imo jak ktoś leci IIFYM to bardziej refeed day niż cheat day bo już sama jego dieta jest cheatem

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie można, a trzeba wykonywać cheat meale na redukcji, dla przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej. Cheat day całkowicie do wyrzucenia, bo tylko pogorszy nasze wyniki.

Dream, Twoim celem nie jest sylwetka więc ok, poza tym przy takim wysiłku spalisz taką ilość kalorii że pewnie dopiero po pierwszym dniu wyjdziesz na 0 :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wyszło ok. 4500kcal na tym biegu
Dalej: 1 dzień cheatu to będzie coś w stylu wyprawy na pizzę po biegu + ew. jakieś lody na deser, reszta wg diety
a drugi dzień to będzie już czyste szaleństwo
Zacznę go od wyprodukowania 20 naleśników a potem będę wp*****lał je + to co mam zgromadzone w szafce, a trochę w tej szafce już mam

I kolejna: zależy mi na redu chociażby dlatego, że jak będe mniej ważył to lepiej pobiegnę + chciałbym wyglądać jak prze uj będąc przy tym supersprawny, ale wolębyć supersprawny i wyglądać średnio niż być średniosprawny i wyglądać super

Pochwalę się jeszcze żę absolutnie mnie nie ciągnie do cheatu, ale jak mówisz, że trzeba to trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
jedni podczas takiego cheat daya zjedzą pizze 42cm i będą mieli dość a inni potraktują to jako cheat meal i zjedzą dalej ustalone posiłki

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale tutaj rozmawiamy o takich jak my (nie wiem jak jest w twoim przypadku, ale wiem jak u mnie i ozzyego), którzy na cheat dayu przerabiali po kilkanaście tysięcy kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
jutro wazonko, ale waga czesto mnie w uja robi, potrafi nawet nieco ponad 0,5kg zawyzac zanizac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tez sie jutro zważe bo dzisiaj wysrałem chyba całe jelita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no u mnie wpadało zazwyczaj z 10000 ale to też wszystko zależy od %bfa
wiadome że teraz po 4 tygodniach nie zjem 1kg czekolady i 5 paczek chipsów

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja tak patrzę na moje zbiory w szafce i pewnie pochłonąłbym połowę w pierwsze 2h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no ja też zbieram powoli słodycze, jeszcze teraz dostałem pakę z niemiec to już w ogóle - a i tak przewiduje że większość tego poleci jednego dnia

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium