SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99111

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25km to jednak nie byle co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo elo... chwdp...

ktoś jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
ja, kuzwa malo zjadlem dzisiaj i do tego na kolacje twarog i jestem teraz glodny ale nie bde nic pichcil o tej porze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie jestem glodny a jem 2-3k ;)

Zobaczym wage jutro, bo ostatnio przecholowałem i przybrałem 0,3kg (ale przed wysraniem wiec...)

mozna polemizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
no ja tez sie jutro waze, ale zwazajac na to ze dzisiaj malo zjadlem waga moze mnie w uja zrobic, dlatego tez we wtorek sie zwaze dla kontroli :D kurcze wiem ze jakbym biegal w terenie, to bym spala wiecej kalorii niz na jakims orbitreku czy biezni no i wydpolnosc bym duzo poprawil, ale kuzwa juz od pol roku wrocilem do najgorszego nalogu fajek..... ja po intensywnych wykrokach potrafie zadyszki dostac, moze nie jakiejs mocnej ale lekkko dostaje\|:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety mnie tez fajki dorwały... ale jakos... k***a no lubie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
raz se zapalilem swiezo przed bieznia to gorzej sie biagalo :D ale teraz na przyklad nie chce juz jesc tak pozno to sie wychylam za okno pale se fajeczke i lekko glod mija :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dokładnie hahaha :D

Na VLCD to ratunek w ch** był, bo nawet i uspokajał, a czasem ch** wie czemu agresja dopadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
ja porpstou mialem okres gdzie wciagu miesiaca 3x w tygodniu pilem, a ja zawsze jak pije to pale, i tak to po roku detoxu wrocilem do tego gowna, i jeszce bardziej wwalilem sie w ten nalog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
co to jest ten vlcd rozumiem ze to jakis ordzaj diety task?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium