SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żer metę hultaju, a będziesz piękny już w maju

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
siema
dzis pierwszy raz od dwoch miesiecy trenowalem typowo kulturystycznie, nie crossfitowo pompa - jakie to jest piekne uczucie
druga kwestia - w posilku potreningowym chyba nie dalo sie nic wiecej wrzucic, skład: ryż brązowy, kasza jaglana, kurczak, pieczarki, warzywa na patelnie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Iness
jak będę w Wawie dam Ci swoje białko :D

Dobrze że żony ni ma



ryż z kaszą :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
tak, wszystko na raz, resztki z calego dnia i zeby sie makro zgadzaly

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
popuri wolałabym jakieś skręty, bo nie mam dilera

dideek, to ty już w ogóle nie robisz siłówki?:O zaskoczyłeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Iness, wpadał 3-4x crossfit i 3-4x cardio (albo 4x cross, albo cardio, czasem off ten jeden dzien)
a jako, ze kolano rozjechalem, to interwaly nie poszly, tylko silowka i wrocila mi milosc do pompy

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie musimy jarać, ważne żebyś przyniósł mi skręty dla mnie i moich kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
dzisiaj/wczoaj w nocy była u nas impreza, dzisiaj się budze rano a na podłodze drewniane krzesło leży połamane, wszystkie nogi powyłamywane, oparcie i siedzenie xD

dideek, ja sobie CF wprowadzę tak 2x tygodniu na początek, bo to mnie niszczy, a oprócz tego bieganie i elementy kalisteniki chyba mi starczy, dopiero teraz chyba odżyłam po wczorajszym trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
ja po CF'ie do domu to sie zataczam, po dzis szedlem z 8km/h

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja wczoraj wychodząc z siłki po CF 2x nie trafiłam w drzwi pani z recepcji wskazywała mi palcem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny..

Następny temat

somatodrol

WHEY premium