SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to bedę miał co robić :D nic nie zdziałam w 3.5tyg, ale może akurat coś się ruszy

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie na redu rosła. A do tego jak na skosie hantlami wyciskam to Schodze na sam dół jak tylko nisko mogę rozciagajac tam trzymam sekundę dwie, szybki ruch w górę wolny w dol. I nie daje hantli do środka.tylko cały czas na szerokości barkow też rozciąga klate ostro. I skos Nie za duży o pilnuj żeby bary nie przejmowały pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
czaje. no caly czas walcze ze swoim ego też, technika > ciężary.
generalnie nie czuję jakoś klatki mocno przy wielu ćwiczeniach, bardziej barki

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16135 Napisanych postów 18074 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196521
Jak czujesz barki to zmniejsz ciężary przede wszystkim. Jak ogarniesz technikę to dorzucisz kg.
zaczynaj od szyangi/hantli na skosie.
barki 'odwin'maksymalnie do tyłu i nie unos ich w ogóle w górę żeby pracowały tylko ręce. Klata wypieta na max w górę. Schodząc w dół nie opiera sztangi o klatę. Przy wyciskanie nie prostu całkiem rąk w łokciach ale chwile przytrzymaj z maksymalnie napięta klata.

U mnie klata t9 chyba najmocniejsza strona ale podobne problemy miałem z bicepsem. Mogłem go katować a bardziej czułem bark. Dopiero niedawno doszło do mnie że muszę to robić źle, poprawiłem technikę i ruszylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Przede wszystkim technika we wszystkich cwiczeniach a dopiero pozniej ciezar

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
no właśnie mostkowanie i wszystko mam, ale fakt - na chest pressie klatkę już czuję lepiej niż na wyciskaniu na ławce. cały czas walczę z ego :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Odpuść sztangę nami miesiąc dwa to poczujesz co to trening klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
zejdę z ciężarami mocno, bardzo mocno skupię się na mięśniu a nie samym przenoszeniu ciężaru

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
co my to dzisiaj... aaa plecy.
generalnie nadal fst-7, miał być triceps do pleców, ale to połączenie się u mnie nie sprawdzi z plecami. za duża partia i nic nie mam w baku nim dojdę do treningu trica, więc gdzieś go musze wcisnąć ew. dać na początek

ściąganie drążka za plecy 55kg z 12, 55kg x 12, 60kg x 10, 60kg x10
ściaganie drążka do klatki podchwyt 45kg x 12, 45kg x 12, 40kg x 10
wiosłowanie hantlą 28kg x 10, 28kg x 10, 28kg x 10
wiosłowanie w siadzie uchwytem trójkątnym z fatgripem 40kg x 12, 40kg x 12, 45kg x 10
'przenoszenie' drążka na wyciągu górnym 17.5kg x 12 x 3, 20kg x 10 x 4

i j**, nic w baku, pilnuję przerw. najlepsza pompa pleców w życiu, czucie po treningu wyebao mi przez sufit


"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Fajnie, szeroko. Teraz tylko dokładać, dokładać.

A dlaczego się nie podciągasz?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium