SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Cały czas się podciągałem od początku treningów, uznałem, że na okres 12 tygodni sobie odpuszczę podciąganie. Podczas redukcji wlecą.

Waga dzisiaj 90,9

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Wedlug mnie podciaganie z dodatkowym ciezarem to jedno z lepszych cwiczen rozbudowujacych plecy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Góra klatki, +- 20-25min cały trening

4x wyciskanie hantli wąsko skos dodatni 16kg x 12, 16kg x 12, 18kg x 10, 20kg x 10
wyciskanie sztangi skos dodatni 50kg x 12, 50kg x 12, 60kg x 10 to cwiczenie mialo byc na suwnicy i jako pierwsze, ale wsio zajęte
rozpiętki na skosie dodatnim na bramie 10kg [na strone] x 10, 10kg x 10, 7.5kg x 10, 7.5kg x 10, 7.5kg x 10, 5kg x 10, 5kg x 10

MASAKRA. DMQ MISTRZU. Generalnie bench press mi nie służy, zdecydowanie lepiej czuję hantle/maszyny jeśli chodzi o klatę, a techniki nie mam ZŁEJ, po prostu nie wchodzi mi ławka z sztangą.
Rozpiętki ogień, mega czucie, dobra pompa (fst-7 moja luba)

jutro nóżki

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to pięknie. Mi też sztanga nie wchodzi od czasu do czasu tylko robię jest wiele innych ćwiczeń lepszych na rozbudowane klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jak dmq doradzi to nie ma uja we wsi że nie zadziała :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Poprostu wiem z własnego doświadczenia no też miałem problem i szukałem rozwiązania. Zrób sobie jeszcze wyciskanie na szerokość łokci na skosie dodatnim hantlami tak ze ruch w górę po prostej linii nie w stronę środka klatki. Rozgrywa klate ostro 8-15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
no chciałem generalnie szeroki chwyt dodać do jednego z pressów żeby poszerzyć klatkę

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Przetestuj sobie ciągnie cała klata nawet środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
lecę ile sił, ostatnie 3 treningi miałem bez jedzenia zaraz po treningu. wiem wiem insy nie biorę i powinienem się palnąć w łeb jakbym chciał na tym etapie ale 3ci raz po siłowni mam mega zamułe, przyjde do domu, łyk coca coli/pepsi czy opyerdole coś słodkiego i wracam do żywych... nie wiem czy to jest związane z tym, że brakuje mi posiłku po siłowni czy tym, że lecę ze znacznie większą gęstością treningową.
nóg i klaty jak nie miałem tak nie mam, ale powoli do przodu. dmq twoja uwaga by dodać więcej ruchów rozpiętkowych bardzo dobrz się u mnie sprawdza jeśli chodzi o czucie, do tego zrobiłem sobie małe podszkolenie siebie w wyciskaniu i tj. wczoraj cisnąłem 100kg na 2ga serię na płaskiej tak czułem mięsień (wziąłem kilka rad o chłopaka który leci trójbój, zobaczył sylwetkę, technikę - doradził i jest ogień, generalnie łokcie bardziej do środka niż miałem i ruch bardziej w stronę stojaka niż tylko pionowo w górę)

lecę ile sił, ostatnie 3 treningi miałem bez jedzenia zaraz po treningu. wiem wiem insy nie biorę i powinienem się palnąć w łeb jakbym chciał na tym etapie ale 3ci raz po siłowni mam mega zamułe, przyjde do domu, łyk coca coli/pepsi czy opyerdole coś słodkiego i wracam do żywych... nie wiem czy to jest związane z tym, że brakuje mi posiłku po siłowni czy tym, że lecę ze znacznie większą gęstością treningową.
nóg i klaty jak nie miałem tak nie mam, ale powoli do przodu. dmq twoja uwaga by dodać więcej ruchów rozpiętkowych bardzo dobrz się u mnie sprawdza jeśli chodzi o czucie, do tego zrobiłem sobie małe podszkolenie siebie w wyciskaniu i tj. wczoraj cisnąłem 100kg na 2ga serię na płaskiej tak czułem mięsień (wziąłem kilka rad o chłopaka który leci trójbój, zobaczył sylwetkę, technikę - doradził i jest ogień, generalnie łokcie bardziej do środka niż miałem i ruch bardziej w stronę stojaka niż tylko pionowo w górę)



z góry po redukcji będzie kosior, a z nóg wióry ale już trudno, poprawię następnym razem a może na redu to lepiej będzie wyglądać jak w pasie zejdzie.

exe podjadam pół tabsa co 3dni, ale 1szego gryza wziąłem całego tabsa

nie ważę się już na ten moment, zważę się dzień przed początkiem redukcji, którą zacznę z ostatnim dniem sierpnia

to chyba tyle
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobrze wytnij będzie git. Klata.widac spompowana ) cieszę się że pomogłem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium