SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No dokładnie ja oststnio za bardzo roxpaczalem co ciągnęło za sobą kolejny syf. teraz mam wyj**ane jak coś raz czy dwa w tyg wpadnie a odrazu lepiej idzie i psychika Odpoczywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
nie planuje cheat meal codziennie, ale wpadly tak na luzno i bez paniki :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
dzisiaj klatka, 18 serii nawet sporo wyszlo (skupienie na gorze glownie) + rozciaganie calego ciala, ogien. zyl juz powoli coraz wiecej, jescze tylko dobic do 500g wegli zeby miec takie ladowanko i jutro plecy.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
nie moge fotki dac do poprzedniego posta.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491

nawet nie moge edytowac posta ehh forumek nei ogarnia

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No żyły fajnie wychodzą ;_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
taki patent mam z wstrzymaniem oddechu i cisnieciem, ze mi wszedzie wychodza, pod okiem, na czole, tylko po treningu jak tak robie i 'zluzuje' to tak jakbym przytomnosc mial za chwile stracic :D bez cisnienia z treningu moge dluzej tak robic

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ta normalne nie na raz czego ciała luzowac. Luzuj łapy potem brzuch na końcu nogi to tak Ci krew ze łba nie zjedzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wczoraj przed spaniem wrzuciłem 2 tabsy tialoridu dla testu, w nocy dwa razy budzilem sie na sikanie. waga rano 85.4 ale nie ciagne dalej tego diuretyka, może pod koniec

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Daruj sobie wszelkie diuretyki.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium