SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Git, jakoś to będzie

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90071
przy biciu HCG schodzisz z dawkami z bolda i tescia?
bo wnc1964 pisał żeby dać exe i dawki bold/tesc jak najmniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Nie ma sensu schodzic z dawkami saa podczas okresowego wbijania HCG

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja daje pół tab exe do strzału hcg k jest git. Ale zawsze po hcg m ie syfi. Ogółem to nie masz aptecznego hcg że tak pekasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Podobno jest apteczny do wyboru Organon i Shree i zamierzam brać Organon, no ale wyebki na wszystkim mogą się zdarzyć :P

z HCG i exe zrobię tak, że też dodam 12.5mg do strzału HCG
bolda na 5 strzałów teraz z alpha pharmy, za kolejne dwa tygodnia znowu P.R.L (tak wyszło, nie będę rzecz jasna laba co 2 tygodnie zmieniał)


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-09 10:59:49

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16135 Napisanych postów 18074 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196521
Hcg poczujesz po paru godzinach. Większe jądra i moszna ci się rozciągnie. Libido w górę. Ja po pierwszym strzale hcg po 2 godz czułem takie przyjemne ciepło które rozciąga mi torbę :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
jw hcg powinienes poczuć po paru godzinach, wzmożony ruch jajów :).

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61977
I wrozka zębuszka zostawila ci 10zl pod poduszka.

Autorze bierz hcg organon.
Wszystkie te odczucia po przyjęciu hcg to kwestie osobnicze.
Ja po przybiciu 2500 nie czuje nic a towar mam z apteki.
Tylko następnego dnia pojawiają sie bolące syfy- u mnie.
I wieksza ilość spermy.
Ale żeby mi się moszna rozciagala a jaja rosly o cm.......nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ok, dzięki panowie wielkie za pomoc

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kulmas to jeszcze zależy na jakim poziomie masz jajca pokurczone, jak bardzo mocno i dlugo nie brales hcg to nie poczujesz. Ja po 5 tyś potrafiłem nie poczuć tylko estro wywalało i byłem pączek na drugi dzien :P

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium