SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2464
udo 0,6x30 bez sensu wbijać 0,7
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Ok to ogarne sobie 0.6 x 30mm do ud. Dzis sam sobie w zad zrobie i plus taki ze panna nie bedzie miala oporow by mi przybijac ^_^

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja tam lecę i pośladki i uda 0.7x40mm i jest ok

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Ale masz kopyto, a ja mam małe nóżki :P Wiec dokupie sobie coś mniejszego do uda, to są grosze

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ale do kości się raczej nie dobijesz

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
no to git. bawić się w 100mg aspiryny ed z boldkiem, czy po prostu iść oddać krew raz na 4 tyg?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Wudoo,

1) jak teraz lecisz z kaloriami i makrosami?

2) Treningi widzę split 6x w tyg w tym nogi dwa razy + cardio. Nie wiem jaka objętość tych treningów, ale ja lecialem podobnym układem, żarło przez 2-3 miechy ale potem doszło do stagnacji i ciągłego zmęczenia. Jak z regeneracją u Ciebie?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
może po prostu nie nabierasz już wody?

Leciałem 200g B, 470g W, 100g tłuszczy i od jutra podobnie

2. Cardio dla czystej kondycji serducha, 3x30x130.
Plan będzie taki
Pn: Plecy
Wt: Klatka
Sr: Nogi
Czw: Barki
PT: Biceps/triceps
Sob lub Nd. Nogi

Wystartuję odwróconą piramidką, 4 serie na każde ćw.
ćwiczenia wielostawe 6-6-8-10 powt
ćwiczenia jednostawowe 8-8-10-12 powt.

całą dokładną rozpiskę na najbliższe tygodnie podam jutro

czyli zmniejszam ciężar o 2.5kg na stronę i dodaję dwa powt.
Z nogami zrobię chyba tak, że weekendowy trening będzie miał większą objętość.
Nie narzekałem na swoją renegenrację jako natural, jak kiedś zrobiłem nogi po kilku miesiącach niećwiczenia to były zakwasy 4-5dni...




Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-05-29 20:47:08

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-05-29 20:48:54

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja zawsze klepie 06 x 30 mm w posladki i udo, w uda tez leci 0.5 x25mm i jest spoko tylko niestety sok przez tak cienką igle ciezko przechodzi

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wiadomo, mam więcej tego (ilościowo), w sumie na cały cykl jeszcze nie mam hcg i winstrolu, ale to pierwsze będzie za tydzień dokupione. no i ciężko z cabaserem u mnie na ten moment, a wolałbym mieć pod ręką, żeby nie mieć potem sytuacji, że nie ma. jest tylko bromokryptyna, ale nie ma fajnych opinii
jutro jeszcze lecę po acard 75mg i będe tabsa dziennie szamał




//do modów, sorki za fotkę, bo nie można niby firm w tym dziale, ale to będzie log z zdjęciam, więc uznałem, że tak będzie ok


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-05-29 22:26:02

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium