SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jeszcze barki i to mi styknie, wkoncu to tylko e2d. libido nadal w góre

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
klatka dzis, sila na spooory plus. towar robi swoje. libido up, samopoczucie up up. pompa po wczorajszym ladowaniu też była świetna, szkoda, że po 20 minutach już jej nie ma :c
glod juz sie uspokaja, poczatki byly ciezkie,

w lotkach zmienilem tyle, ze bold leci 250mg e2d z masterem i propem, opakowania mi starczy do konca msca a potem mam 200mg ampulki

fotka troche od dolu, ale jedyne miejsce gdzie jest jakotakie swiatlo, chce miec porownanie za kilka tygodni w tym samym miejscu i tej samej pozie i przy tym samym swietle







Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-12 20:37:30

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-12 20:39:18

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-12 20:39:49

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jest dobrze

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
dodaję sobie trening vacuum co 2gi dzień, ale prosty, na początku w leżeniu wypuszuczam powietrze i wciągam na maksa, tak trzymam 20s i robię 5 takich 'serii'. trzeba korzystać z tego, że żołądek nie jest tak rozepchany :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wczoraj plecy z moją połówką, niezła pompa weszła już po 1szym ćwiczeniu - martwym ciągu. kalorykę o0d jutra zmniejszę do 2800kcal







z tym ze dwa ostatnie zamieniam kolejnoscia


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-09-14 10:21:20

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
waga jakby mocno skacze i wydaje mi się, że sylwetka się poprawia ale tylko wydaje, nie wiem co z wagą, najpierw 88.4, potem 87.3, dzisiaj 88.0 ._. oby tych 2800kcal to nie było za mało

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
waga 86.7 także idzie w dół smalec. nie trzymam się jakoś 100% diety, wczoraj zamiast szejka z węglami zjadłem mcflurry, wliczyłem w makro i kalorie i yebać, przedwczoraj wpadła pizza 350g [500kcal] z lidla, wliczone w makro. na razie idzie to sobie pozwalam. cardio odstawiam, dodam jak będzie zastój ^_^

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Ja bym Ci jednak proponował, żebyś tą wagę sprawdzał maks raz na tydzień. Częściej nie ma sensu. To normalne, że w ciągu dnia, czy dwóch są wahania.

Co do trzymania się założeń, to też radził bym się ich trzymać na 110 %. Inaczej to sie mija z celem. W tym roku zrobiłem wszystko na maksa, żadnych odstępstw, żadnego wliczani (to wg mnie tylko wymówka) i w końcu udało się zrobić życiówkę. Albo się poświęcasz założonemu celowi, albo doopa z tego i tyle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wpadły mi tylko takie dwa cheatmeale :D pozostałe dni tego tygodnia na 110%

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ja tam zawsze mówie że trzymać się jak najbardziej a jak coś wpadnie lub wypadnie z poza planu to nie rozpaczać
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium