SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LOG] Przez lato do masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
0,6x30 w udo to jest ideolo, strzykawka 5ml też lepiej idzie tłok przy wtłaczaniu i aspiracja o niebo łatwiejsza, kupię sobie może 0,6x40mm do dupki też. dzisiaj i wczoraj beztreningowo, wszystko nadrobię jutro i w weekend

nawet krwi nie było po wyciągnięci, ideolo


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-09 18:31:37

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jak nie poczujesz hcg to sie nie przejmuj, ja jeszcze nigdy nie poczulem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale Twoje jaja umarły
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Panowie, pierwszy strzał w lewe udo te 4 dni temu był spoko, nie bolało na następny dzień, ale teraz boli kolano i trochę spuchnięte (kolano) - związane z szotem? nie nadwyrężyłem tego dniem nóg

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza ini w te udo tak? Dobrze rozumiem? Nie biłeś "blisko" kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
pierwsze ini w to udo, nie, na tej wysokosci co w prawe, ktore nie bolalo tak i nie spuchlo, bolal bardziej miesien w prawym a nie staw


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-09 23:32:52

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc poszło coś nie tak, czasem tak bywa że najbliższy staw obrywa, wrzuć jakieś leki przeciwzapalne, powinno lada dzień ustąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Nad kolanem mam punkt gdzie boli najbardziej plus mam trochę bardziej spuchniętą nogę niż wcześniej

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Standard, ja też mam tak dziś bo po strzale odrazu rower 20 km i koszenie trawy potem siatkówka. W środę był strzał q wczoraj taki ból nas kolanem że wstać z łóżka nie mogłem. Przechodzi w dwa dni.

Bije 60 procent długości uda nad kolanem. Polecam igły terumo idą do i przez kość takie ostre


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-06-10 06:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
No ja odleglosc miedzy palcem wskazujacym a kciukiem po maksymalnym oddaleniu, te 50/60% ... no wczoraj byl koncert Podsiadlo w Gliwicach i bylem z dziewczyna i po koncercie z minuty na minute bylo coraz gorzej :c

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 15 strzałach omki

Następny temat

Coś na mase

WHEY premium