SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies] Kij i ... kij :-D - DT Esther

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kasieńka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Kasia, tyle zaciśniętych kciuków i pozytywnych myśli wysyłanych w Twoim kierunku - będzie ok.
Kokos tez trzymie kciuki. A potem to do postaci malibu dobrze zmieszanego się zamieni za Twój sukces!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Ja oczywiście tez trzymam kciuki Dla mnie i tak jesteś mistrzynią świata (a chłopaki do dziś wspominają spotkanie z tobą w Kielcach z łezka w oku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Esther kop w ten piękny tyłeczek również ode mnie

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hej ;)
Jestem tu nowa, przyznam szczerze iż widziałam jedynie Twoje fotki z pierwszej strony DT oraz te, które udostępniałaś niedawno ze sceny - jak dla mnie zmiana bardzo duża, życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów.

Będę zaglądać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tą gdzie znów niesie?

Niech by co stamtąd przywiozła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Juhuhuu ale tu się tłoczno zrobiło
Dziękuję laski za wsparcie, witam nową lady

I dodatkowo wsparcie od SFD Baardzo się cieszę, ale o tym kiedyś więcej.

Akurat dzisiaj coś w głowie puściło i już jest fajnie. I siła wróciła, dobry nastrój. Już niewiele zmienię ale jest jeszcze całe życie na poprawki
I zaczynam czuć ten rausz okołozawodowy (dziewczyny wiecie o co chodzi zwłaszcza Viki)

3.10
Aero 35min rowerek
317kcal
+rowerem po mieście ok. 30-40min
+ dokończę ten 3. DT, została jedna superseria a nie lubię niedokończonych spraw.

Miska:
jak trza
+ euthyrox, wit. c, wapń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocniejszy spalacz tłuszczu dla kobiety...

Następny temat

Ladiesowe pomysły na śniadanie

WHEY premium