SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Ja raz coś sb zrobiłem z ręką i ćwiczyłem jako pomocnik i były stacje... nigdy nie zapomne tej katorgi :D ale przynajmniej teraz jestem jaki jestem( czyt. PRO )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Mam jeszcze do was pytanko- ćwiczycie z jakąś biżuterią(np. zegarek, naszyjnik lub pierścionek ) czy ściągacie wszystko i dopiero ćwiczycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
bez bo zegarek mi się na rękawiczki do treningu nie mieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
@ asams. A dbałeś o michę, żeby mieć z CZEGO urosnąć?
A o trening? Bo skoro mówisz, że dzięki krecie się szybciej regenerowałeś i miałeś lepsze wyniki to zrobiłeś coś by to podtrzymać?

Poza tym jeżeli po cyklu wróciłeś do wyników sprzed cyklu to to nawet nie jest brak progresu tylko regres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
@oddy dbać dbałem, ale rośnięciem się już nie przejmuje bo wiem, że mi nic nie pomoże:), próbowałem podtrzymać formę, takimi treningami jak wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
TRENING CZWARTY
ROZGRZEWKA
Pompki przy ścianie 1x20, 1x15
Podwijanie kolan 1x20,1x15

TRENING
Pompki pochylone 20x
Wznosy kolan na leżąco 20x
Pompki pochylone 20x
Wznosy kolan 20x

Tym razem już nie czułem tak brzucha. Co do pompek to mam tylko pompę. Przypomnę tylko, że od tego tygodnia będę ćwiczył według tej tabelki http://kalistenikapolska.pl/topic/4277-dobre-sprawowanie-różne-wersje/ O k***a teraz zauważyłem, że powaliłem ćwiczenia. Dzisiaj miało być podciąganie i przysiady, a zrobiłem to co miałem zrobić wczoraj ale trudno, cisnę dalej nic wielkiego się nie stało. Muszę zwracać bardziej uwagę na te literki, bo w oryginalnych wersjach A jest właśnie tym co robiłem dzisiaj, tzn od takiej kombinacji się zaczyna. Po treningu koktajl https://www.sfd.pl/Super_Koktajl_na_mase.-t316834.html Jak dla mnie to idealny na dzisiejszą pogodę, zimny, daje energie i ma dobre wartości odżywcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja jestem aktualnie na cyklu kreatynowym ,pierwszy tydzien za mna, narazie bez wiekszych efektow (mono)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
vitalmax i activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Vitalmaxa wspominam miło, zielone mono, nawet bez diety i z kiepskim treningiem, siła poszła ostro do przodu przy małych spadkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu Hantle

Następny temat

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

WHEY premium